ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ciao Bed & Breakfast

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De behulpzaamheid, vriendelijkheid, warme ontvangst en zorgzaamheid van Aldo en zijn team hebben ons verblijf onvergetelijk gemaakt! Geweldige prijs-kwaliteitverhouding! Heerlijk ontbijt! Altijd beschikbare fietsen, overdekte parkeergelegenheid en een strand om de hoek! Wat wil je nog meer! Dank jullie wel voor de verwennerij! Alessandra en Raffaella



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch! Het personeel was uiterst vriendelijk, van de receptie tot aan de schoonmaakster. De locatie van het hotel is heerlijk rustig, ver weg van de drukte van toeristen en auto's. Het strand en de winkelstraat liggen op slechts 5 minuten loopafstand. Er zijn gereserveerde ligbedden die bij de prijs zijn inbegrepen. Het ontbijtbuffet biedt alles waar je maar naar verlangt. Als we ooit weer naar Lignano op vakantie gaan, weten we precies waar we moeten zijn. Hartelijk dank en tot ziens! Tot de volgende keer! ;-)



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een warme en gastvrije ambiance, beleefd en attent personeel dat altijd klaarstaat met een glimlach. Het voelt als een tweede thuis. De ligging is perfect, op een steenworp afstand van het strand, het autovrije centrum en alle faciliteiten die je nodig hebt. De kamers zijn compleet uitgerust en brandschoon, net als de rest van het hotel. Fietsen zijn gratis beschikbaar voor gasten die graag op twee wielen de omgeving verkennen. Er is een speciale plek op het strand gereserveerd voor hotelgasten, met een parasol en ligstoelen inbegrepen. De voorzieningen zijn topklasse, er ontbreekt niets en het personeel staat altijd voor je klaar. Een aanrader voor iedereen die een vijfsterrenvakantie wil beleven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in Lignano is absoluut een pareltje voor de prijs! Hoewel sommigen het een beetje gedateerd vinden, heeft het zoveel te bieden dat het zeker de moeite waard is. De locatie is perfect - slechts 6 minuten lopen naar het strand en 10 minuten naar het centrum, en het is ook nog eens heerlijk rustig. Het ontbijt in het hotel is fantastisch en loopt door tot 11 uur! En het feit dat je gratis gebruik kunt maken van privéligbedden en parasols op het strand is echt een luxe. Daarnaast zijn fietsen gratis te huren, wat een leuke extra is. Het personeel verdient echt een pluim - zeer vriendelijk en behulpzaam! Een speciale shout-out naar de eigenaar en de vrolijke dame in de keuken. Bedankt voor de geweldige service! We komen hier graag nog eens terug.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben al drie keer te gast geweest bij Aldo en keer op keer word ik verrast door de uitstekende service die wordt geboden. Het ontbijt is werkelijk verrukkelijk en er wordt aan alles gedacht. Daarnaast wil ik graag benadrukken hoe handig de gratis parkeergelegenheid op slechts 5 minuten lopen in de parkeergarage is, en de extra service van de ligstoelen op het strand die inclusief zijn. Echt top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl