ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Airone

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De uitstekende beoordeling is zeker verdiend als je kijkt naar wat je krijgt voor de prijs die je betaalt. Het is belangrijk om realistische verwachtingen te hebben wanneer je slechts 42 euro betaalt voor een tweepersoonskamer inclusief ontbijt en toeristenbelasting. De kamer en badkamer waren beide netjes en schoon, de lakens roken fris en het ontbijt was naar behoren. Laten we altijd waardering tonen voor het harde werk van anderen. Bedankt nogmaals voor het warme welkom!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel heeft dringend een make-over nodig. Het is belangrijk om te weten dat het niet toegestaan is om kleine harige vrienden mee te nemen, omdat er een borg van € 50 wordt gevraagd. Dit wordt helaas niet duidelijk vermeld tijdens het boeken of in het hotelreglement. Ik heb dit probleem gemeld bij Booking.com en zij hebben mijn feedback gewaardeerd. Daarnaast bestaat het ontbijt uit verpakte snacks en drankjes van matige kwaliteit. Al met al zou ik dit hotel niet aanraden!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De architectuur van het hotel doet wat ouderwets aan en zou wel een opfrisbeurt kunnen gebruiken, met name de kamer waarin wij verbleven. Het ontbijt was prima, hoewel niet spectaculair. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam voor toeristen met hun informatie. De kamers waren schoon, een tikkeltje aan de kleine kant maar wel goed onderhouden, inclusief degelijke badkamers. Al met al bood het hotel een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Op zoek naar een hotel net buiten het drukke centrum van Florence, hoopten we op een budgetvriendelijke maar kwalitatief goede accommodatie. Helaas liet de staat van dit hotel veel te wensen over. Bij binnenkomst vielen meteen de vieze trappen en rommelige receptie op. De indrukwekkende machines bij de ingang deden weinig om ons gerust te stellen, maar we hoopten op een comfortabele kamer. Helaas bleek het tweepersoonsbed gewoon twee eenpersoonsmatrassen tegen elkaar geschoven te zijn, wat zorgde voor een ongemakkelijke nacht waarin we steeds tussen de kieren van de matrassen belandden. Het hoogtepunt van teleurstelling was echter de badkamer. In plaats van een beloofde badkuip troffen we enkel een onhandige douche met een spatscherm dat meer tegenhield dan het water zelf. Het resultaat was een waterballet waar je doorheen moest waden. Al met al voldeed de prijs totaal niet aan de geboden kwaliteit. Ik heb persoonlijk in driesterrenhotels verbleven die minder kostten en veel betere voorzieningen boden dan dit hotel. Al met al een ervaring om snel te vergeten, volledig teleurgesteld!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Budgetvriendelijk hotel op een steenworp afstand van de populaire bezienswaardigheden in Florence. Bovendien is er parkeergelegenheid voor mindervaliden beschikbaar recht voor de deur.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Een charmant en knus hotel, perfect voor een korte tussenstop. Het verfrissende zwembad biedt de ideale ontspanning na een lange autorit. Voor het avondeten kozen we ervoor om vlakbij te eten en genoten we van heerlijke pizza's.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging1
  • Service2
  • Kindvriendelijkheid1

Dit hotel is zeer betaalbaar, maar de reden daarvoor wordt snel duidelijk bij aankomst. De beschrijving op de website van het hotel over de strategische locatie ten opzichte van het historische centrum blijkt in de praktijk neer te komen op een wandeling van zo'n 30 minuten naar het centrum. Hoewel ze kamers voor drie personen te koop aanbieden, blijken deze niet te bestaan. Het personeel achter de receptie is een bonte mix van leeftijden en staat - de ene medewerker is zeer jong en verlegen, terwijl de ander oud en duidelijk onder invloed is. Als je fan bent van de serie Fawlty Towers, dan is dit hotel zeker een goede keuze voor jou! Wij hebben in ieder geval ontzettend gelachen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl