ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Motel Prestige

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Met een prijskaartje van €250 per nacht zou je zeker een betere ervaring mogen verwachten. Helaas liet de kwaliteit van de voorzieningen te wensen over. De WiFi op onze kamer was niet bruikbaar, de föhn werkte niet en de airconditioning had wat moeite om op gang te komen. Zelfs het elektronische toegangssysteem van de kamer liet te wensen over, behalve bij de privéparkeerplaats. Het ontbreken van instructies voor zowel de kamer als de jacuzzi zorgde voor meerdere verwarrende momenten waarbij we de receptie moesten bellen voor hulp. Daarnaast werkten de stopcontacten niet, behalve die in de badkamer. Bij het uitchecken hebben we alle genoemde problemen aangekaart, maar er werd geen enkele vorm van compensatie aangeboden. Het personeel bij de receptie reageerde nonchalant en beloofde alleen 'een controle van de kamer', zonder zich te verontschuldigen voor het ongemak. De geboden service staat niet in verhouding tot de hoge prijzen die wij hebben betaald. Het management leek onverschillig en de minimale standaard van gastvrijheid werd niet gegarandeerd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Absoluut vermijden De plek is een ware nachtmerrie! De kamer had best gezellig kunnen zijn als er maar beter voor werd gezorgd. Bij binnenkomst werden we begroet door een insectenparadijs in de badkamer en op de gordijnen. Op de vloer lag zelfs een gigantisch dood insect - vraag me af: wordt hier ooit schoongemaakt? En is dat inbegrepen in de prijs? Wat ik heb betaald, is het zeker niet waard. 100 euro voor 5 uur en het gevoel hebben dat je in een bos bent beland.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De accommodatie is fantastisch. Er is voldoende parkeergelegenheid en de kamers zijn top. Helaas liet de minibar te wensen over, de drankjes waren nooit echt koel. Het eten was verrassend lekker en het ontbijtbuffet was geweldig. Het personeel was enorm vriendelijk en behulpzaam. De airconditioning werkte goed en alles was brandschoon. De ruimtes waren prettig en de omgeving erg rustig en privé. Mijn kamer, nummer 304, was perfect. De wifi-dekking was uitstekend. Al met al was het een plezierig verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf was geweldig! Wat we leuk vonden: - De kamer was net gerenoveerd en straalde een frisse nieuwheid uit. - Een kleine minibar met gratis drankjes was een leuke verrassing. - Handig gratis parkeren op het terrein. - Ideaal voor een overnachting of als pitstop tijdens een lange reis. - Hoewel we te vroeg moesten vertrekken voor het ontbijt, regelde het attente personeel een afhaalmaaltijd met vers fruit, heerlijke wafels en koekjes, sappen en zelfs een kop koffie om 4 uur 's ochtends. Als we een minpunt moeten noemen, dan is het de badkamer - het bad was niet comfortabel en voelde een beetje glibberig aan. De waterdruk in de douche liet ook wat te wensen over, maar was nog steeds acceptabel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie was brandschoon en heel georganiseerd, wat betekende dat er weinig interactie met het personeel nodig was. Het ontbijt was vers en smakelijk, en de service was top. Het is wel handig om van tevoren vervoer te regelen, aangezien het winkelcentrum op loopafstand is, maar het stadscentrum van Turijn is naar mijn mening te ver om dagelijks heen te lopen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl