ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Porta Pia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is fantastisch en heeft een unieke locatie op de tweede verdieping van een woongebouw. Zelfs de lift en het trappenhuis zijn daar al een bezoekje waard. We verbleven in een eigentijdse kamer met een rustgevend uitzicht op de achtertuin, wat zorgde voor een serene sfeer. De kamers zijn netjes en goed georganiseerd, en de dagelijkse roomservice was een pluspunt. Voor ontbijt waren er diverse bars in de buurt, maar onze favoriet was de bar bij Porta Pia. Het hotel is gelegen in een prachtige wijk van Rome met een ruime keuze aan restaurants. Met de bus bereik je het centrum in zo'n 15 minuten, hoewel de reistijd natuurlijk varieert, afhankelijk van je bestemming



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante hotel in Rome is betaalbaar en biedt uitstekende service. Helaas ontbreken moderne tv-opties zoals Netflix en internet, maar gelukkig is de wifi prima. Het is handig om een tablet of laptop mee te nemen. Hoewel geluid vanuit aangrenzende kamers hoorbaar is en de föhn kapot was, functioneerde deze nog wel. Al met al biedt dit hotel voor de prijs een goede prijs-kwaliteitverhouding en is het een goede keuze voor een betaalbaar verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer die we gekregen hadden was totaal anders dan wat we verwacht hadden van de foto's op de website. Bij binnenkomst overviel ons direct een onaangename geur van een verstopte afvoer. Aangezien het midden in de nacht was, probeerden we het probleem tijdelijk op te lossen door het raam te openen en de badkamerdeur dicht te doen, maar helaas was de schuifdeur kapot en konden we deze niet sluiten. Na contact te hebben opgenomen met de receptie, stuurden ze iemand van 'onderhoud'. Ondanks de vriendelijkheid van de medewerker, kon hij weinig voor ons betekenen. Toen we opnieuw contact opnamen met de receptie, kregen we een zeer onbeleefde reactie met het advies om te verhuizen naar een andere kamer. De volgende ochtend deelden we onze ervaring met het dienstmeisje, die gelukkig heel begripvol was. Helaas was het een teleurstellende ervaring die we niet snel zullen vergeten!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Als het niet om de ideale locatie en vriendelijke service van het personeel ging, zou mijn beoordeling aanzienlijk lager uitvallen. Het hotel is gunstig gelegen nabij een bushalte die bediend wordt door 6 verschillende lijnen en op slechts enkele minuten afstand van een metrostation. Bovendien zijn er tal van eet- en drinkgelegenheden in de buurt te vinden. Helaas kon de kamer niet dezelfde indruk maken. Deze was duidelijk verwaarloosd, met niet-functionerende radiatoren en meubilair dat zijn beste tijd al lang had gehad. Het is teleurstellend dat de hotelbrochure spreekt over een volledige renovatie, terwijl het lijkt alsof deze renovatie misschien wel 20 jaar geleden heeft plaatsgevonden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl