ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Antenore

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging is fantastisch en het pand wordt perfect onderhouden. Het management is vlekkeloos en uiterst professioneel

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De bed & breakfast is een waar pareltje met kamers die ruim en comfortabel zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De service was van hoge kwaliteit, alles was brandschoon en de accommodatie was perfect op orde. De locatie straalde een warme sfeer uit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring! Onze accommodatie was onberispelijk schoon en stijlvol ingericht, waardoor het een zeer gezellige sfeer had. De kamer en badkamer waren absoluut prachtig, en de keuken was uitgerust met alles wat we nodig hadden. De gastvrouw was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog specialer maakte. Bovendien was de wifi van topkwaliteit, wat altijd handig is. Ik zou deze plek van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een geweldige accommodatie. Bedankt, Gloria en Giovanna, voor een onvergetelijk verblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De gastvrijheid van deze accommodatie is echt voelbaar, vooral wanneer je met een pasgeboren baby reist. Het is zo handig dat je gebruik kunt maken van de keukenfaciliteiten. De eigenaren zijn ontzettend ondersteunend en vriendelijk, wat je verblijf extra speciaal maakt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging4
  • Service7

Het hotel bevindt zich iets buiten de stad, wat een nadeel kan zijn. Hoewel het hotel zelf niet heel bijzonder is, is het zeker geschikt voor reizigers met een kleiner budget. Helaas waren er weinig leuke eetgelegenheden in de buurt, maar uiteindelijk hebben we nog een pizzeria ontdekt. Het personeel was vriendelijk, maar niet erg efficiënt. Het duurde weken (en vele telefoontjes en e-mails) voordat ik mijn vergeten telefoon terugkreeg, alhoewel ik hen een UPS-account had gegeven met instructies om het gemakkelijk op te lossen. Gelukkig hebben ze uiteindelijk de moeite genomen om het op hun kosten per post terug te sturen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl