ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Turin City Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel op de Corso Francia is ideaal gelegen. De metrohalte (Piazza Massaua) bevindt zich op loopafstand en brengt je in ongeveer tien minuten naar station Porta Nuova. De kamer, die erg schoon was, had een beetje een ouderwetse look met vintage bedlampjes en een bureau uit de jaren '70 dat in de loop der jaren wat verkleurd was. De vernieuwde badkamer was daarentegen zeer praktisch ingericht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een decennium van bezoeken aan dit hotel, werden we verrast met een warm "Welkom terug" bij onze aankomst. De vierpersoonskamer op de zevende verdieping bood niet alleen een ongelooflijk comfortabel bed, maar was ook brandschoon. Het hoogtepunt van ons verblijf was zonder twijfel het ontbijt, dat voelde als een feestelijke bruiloft. Onze oprechte dank gaat uit naar het attente personeel dat ons een thuisgevoel gaf gedurende ons verblijf. Tien jaar later blijft dit hotel een van onze favorieten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie bevindt zich op een gunstige locatie die eenvoudig te bereiken is via de nabijgelegen metro. De kamer is lekker ruim en brandschoon, met handige voorzieningen zoals een minikoelkast en airconditioning, comfortabele bedden en een riante badkamer. Het personeel is bijzonder vriendelijk en behulpzaam. Ook is er de mogelijkheid tot parkeren in de eigen ondergrondse parkeergarage, weliswaar tegen betaling. Jammer genoeg is de stad nogal vervuild, wat mogelijk een negatieve invloed kan hebben op de totale ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel diende als perfecte uitvalsbasis voor onze verkenning van Turijn en de omgeving per auto. Gelukkig vonden we gemakkelijk een parkeerplek buiten het hotel, waardoor we de prijzige hotelparkeergelegenheid konden vermijden. De nabijheid van het metrostation was een groot pluspunt en maakte onze reizen door de stad zeer gemakkelijk. De kamer was niet alleen ruim en brandschoon, maar bood ook het comfort dat we nodig hadden na een lange dag sightseeing. De mogelijkheid om te kiezen tussen zachte en stevige kussens was een leuke touch die ons verblijf nog aangenamer maakte. Al met al waren we extreem tevreden met onze beslissing om te verblijven in het Holiday Inn aan de Corso Francia.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! Het ontbijt is heerlijk en divers, met zowel zoete als hartige opties. De ligging is ideaal, tegenover de metro, waardoor je binnen 20 minuten in het centrum bent. Het eten is voortreffelijk en de bediening is top. Ook fijn is de parkeergelegenheid in de garage en de comfortabele kamers. Zeker voor herhaling vatbaar!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service8

Een aangenaam hotel op een toplocatie. De bedden zijn heerlijk comfortabel en de badkamer is brandschoon.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl