ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Pinto Storey

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Begin september verbleef ik 3 nachten in Pinto Storey en ik was aangenaam verrast: de gastheer was gastvrij en vriendelijk; de kamer was ruim, brandschoon en smaakvol ingericht; de locatie was top met een nabijgelegen metrostation dat verbindingen bood naar het centraal station en de luchthavenbus, en tal van fantastische voorzieningen op loopafstand; het gebouw zelf was prachtig en interessant, met een handige lift die ons naar de 4e verdieping bracht waar het hotel zich bevond. Het hoogtepunt van ons verblijf was de upgrade naar de superior kamer, met een privébalkon met een adembenemend uitzicht waar we 's avonds konden ontspannen met een drankje en genieten van de levendige geluiden van de buurt na een dag vol verkenning. Net om de hoek was een heerlijke patisserie (Scaturchio) waar we konden genieten van lokale lekkernijen zoals sfogiatella en rum baba met een kopje koffie. Op slechts 5 minuten lopen van het hotel bevond zich een fantastisch visrestaurant genaamd Diego, dat werd aanbevolen door Stanley Tucci - zeker de moeite waard om van tevoren te reserveren en te proberen een plekje op het terras te bemachtigen voor een heerlijke maaltijd in de buitenlucht. Mijn tijd in Napels was geweldig en het verblijf in Pinto Storey heeft daar zeker aan bijgedragen - absoluut een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Teleurstellende ervaring die ik nooit zal herhalen! Ondanks de comfortabele en schone accommodatie op een gunstige locatie, was de slechte beoordeling te wijten aan het onvermogen van het management om onze problemen aan te pakken en de onbeschoftheid van het personeel. Bij aankomst na een treinvertraging door een staking, moesten we, ondanks het vooraf boeken van een transfer via de hotelpagina, een andere taxi regelen omdat de chauffeur dacht dat onze dienst was geannuleerd. Vervolgens liet de gids ons midden in Napels achter om een andere klant naar Pompeii te brengen, op een flinke afstand van ons hotel. Klachten werden genegeerd en bij het uitchecken werden onze zorgen weggewuifd. Zelfs het zogenaamde 'continentale' ontbijt was een teleurstelling. Deze ervaring liet ons met een bittere nasmaak en het gevoel dat we bestolen waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze huwelijksreis verbleven we in dit hotel in Chiaia, Napels. Het voelde als een veilige haven in een vriendelijke buurt. Ondanks onze beperkte kennis van het Engels werden we hartelijk ontvangen door het personeel. Als blijk van dank gaven we hen wat Japanse chocolade, en kregen we een traditioneel Napolitaans amulet genaamd een corno terug. De standaard tweepersoonskamer die we via Agoda hadden geboekt, was ruim en comfortabel genoeg voor een goede nachtrust. De inrichting van zowel het gebouw als de kamers straalde smaak en historische charme uit. Een absolute aanrader voor iedereen die in het Chiaia-gebied verblijft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit chique hotel in de meest elegante wijk van Napels was werkelijk memorabel. De sfeer ademt pure elegantie uit en onze kamer was een heerlijke mix van luxe en comfort, met een adembenemend uitzicht over de stad. Het personeel overtrof alle verwachtingen met hun hartelijke gastvrijheid, waardoor we ons echt verwend voelden. De ligging is perfect: op een steenworp afstand van exclusieve boetieks, culinaire hoogstandjes en culturele bezienswaardigheden, maar toch heerlijk rustig en vredig. Dit hotel is een waar juweeltje met uitmuntende service, schitterend design en een toplocatie. Ik kan niet wachten om hier weer terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een gastvrij boetiekhotel met een vredige sfeer en een ideale locatie.



© 2007-2025 ReisChecker.nl