ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rosanna

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn prachtig en goed onderhouden, met een hoogwaardig ontbijt en diner vol heerlijke visgerechten. Het personeel is uitzonderlijk behulpzaam en professioneel, waardoor je je zowel thuis als omringd door schoonheid voelt. Het enige minpuntje is het strandbeheer, waar het hotel helaas geen controle over heeft. Over het algemeen een uitstekende ervaring en zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is perfect gelegen nabij het strand, waardoor het een fantastische plek is om tot rust te komen en te genieten. De kamers zijn warm, aantrekkelijk en brandschoon, met dagelijkse schoonmaak en frisse handdoeken. Dankzij uitstekend geluiddichte ramen was het 's avonds heerlijk stil. Het ontbijt is gevarieerd en biedt voor ieder wat wils. Een extra pluspunt zijn de gratis fietsverhuur en comfortabele ligstoelen met parasols op het strand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf van een lang weekend hebben we genoten van onze accommodatie. De kamer was comfortabel, de badkamer ruim en het kleine balkon bleek handig voor het drogen van handdoeken. Het ontbijt was prima, maar een aanvulling van meer vers fruit zou welkom zijn geweest. Het zwembad bij het hotel was schoon en modern, en de aanwezigheid van een bar was een leuke toevoeging. De locatie van het hotel was ideaal, gelegen naast een levendige winkelstraat en verschillende restaurants en bars. Helaas liep onze ervaring een deuk op toen we na het uitchecken nog wat tijd bij het zwembad wilden doorbrengen. We moesten €25,- betalen omdat onze auto nog geparkeerd stond, ondanks dat er genoeg vrije parkeerplekken waren. Het personeel leek hier niet flexibel in en dit zorgde voor wat teleurstelling. Hoewel we graag nog even van de zon hadden genoten en de drukte op de weg hadden willen vermijden, besloten we uiteindelijk naar huis te gaan om extra kosten te voorkomen. We hadden verwacht dat er meer begrip en gastvrijheid zou zijn, vooral gezien de beschikbaarheid van parkeerruimte. Het hele voorval resulteerde in een langere reistijd naar huis dan gepland.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tien dagen lang genoten van ons verblijf bij jullie. Het hotel was brandschoon en het personeel was ontzettend vriendelijk en hulpvaardig. Vooral de dames bij de receptie waren altijd vrolijk en stonden voor ons klaar. De obers, met name Giorgio, en het personeel zoals het meisje van de vloer en de badmeester waren ook erg vriendelijk en professioneel. Het enige minpuntje was dat de matrassen te zacht waren. Een speciale vermelding voor de koks, het eten was verrukkelijk. Ik zal jullie hotel zeker aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik heb enorm genoten van ons verblijf, het was echt top! De locatie dicht bij het strand bood een prachtig uitzicht. Het enige wat me minder beviel waren de kunstwerken aan de muur; afbeeldingen van een jonge zwarte vrouw die niet gepast gekleed was en haar dochter van ongeveer 10-12 maanden oud vasthield. Het was opmerkelijk dat de geslachtsdelen van de kinderen te zien waren. Natuurlijk begrijp ik dat dit de artistieke keuze van het hotel is. Ondanks dit kleine minpuntje was onze vakantie over het algemeen fantastisch.



© 2007-2025 ReisChecker.nl