ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Parma E Oriente

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een oase van kalmte en sereniteit met een vleugje gemoedelijkheid.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een pareltje met een prachtig zwembad op een fantastische locatie. De medewerkers en eigenaren zorgen voor een onvergetelijke ervaring met hun uitstekende service. Ze stonden klaar om ons te helpen bij het plannen van onze gewenste excursies en beantwoordden al onze vragen met veel zorg. Bovendien spraken de receptionistes vloeiend Engels, wat de communicatie nog soepeler liet verlopen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit hotel was fantastisch. De kamers waren keurig en fris, elke dag netjes schoongemaakt en de bedden keurig opgemaakt. Het was heerlijk rustig op de gangen, waardoor je geen geluid van andere gasten hoorde. Het enige minpuntje was het ontbreken van een kamer met terras, ideaal voor het drogen van zwemkleding. Het receptiepersoneel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, vooral Alice, die zelfs informeerde of we veilig waren teruggekeerd van ons uitstapje naar zee vanwege een bosbrand langs de route. Het ontbijt was prima en er was ruim voldoende keuze, met opnieuw vriendelijk personeel. Het zwembad was heerlijk met warm, zacht water en genoeg ligbedden, al zouden meer schaduwplekken welkom zijn. De locatie van het hotel was ideaal, alles op loopafstand: het centrum met winkels en restaurants, ijssalons en de thermen, evenals het treinstation naar Florence, Pistoia en Lucca. Helaas was er geen beschikbare parkeerplaats bij het hotel, maar gelukkig was er een gratis parkeermogelijkheid in de buurt. Alles was geweldig, behalve het internet, zowel de WiFi als het 3G/4G-netwerk waren slecht. De dag van vertrek was de nieuwe hotelbar net geopend, iets om de volgende keer zeker te verkennen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben echt genoten van ons verblijf in dit hotel. In de eerste kamer hadden we helaas last van wat geluidsoverlast, maar gelukkig kregen we moeiteloos een andere kamer toegewezen. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Dit hotel is een perfecte uitvalsbasis om Toscane te verkennen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante Italiaanse hotel is niet alleen prachtig ingericht, maar ligt ook op een steenworp afstand van het bruisende stadscentrum, heerlijke eetgelegenheden, de betoverende Montecatini Terme en een schitterend park. Het personeel is gastvrij, de kamer en badkamer zijn doordacht ontworpen voor gemak. Het comfortabele bed garandeert een goede nachtrust en de omgeving is rustgevend. De smakelijke ontbijtjes zorgen voor een goed begin van de dag en de dagelijkse schoonmaak van de kamer is een fijne touch. Bij vragen staan ze altijd paraat om te helpen, zoals wij zelf hebben mogen ervaren tijdens ons verblijf in 2021.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl