ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Valmarina

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij mijn aankomst bij de receptie kreeg ik direct de vraag naar het openstaande saldo, ondanks dat ik al een flinke aanbetaling had gedaan. Dit was een onverwachte verrassing voor me. Toen ik de kamer betrad, kon ik niet om het stof heen dat zich op vreemde plekken ophoopte, van bovenop de kledingkast tot achter de tv en zelfs op het balkon. Het tweepersoonsbed leek ook eerder op twee naast elkaar geschoven kinderbedjes, zij het met dubbele lakens voor wat extra comfort. Gelukkig was het matras erg comfortabel en kon ik genieten van een goede nachtrust. De kamer had ook een krachtige airconditioning en de badkamer werd regelmatig voorzien van schone handdoeken en beddengoed. Het ontbijt was heerlijk en er was zelfs een moderne technologie aanwezig om het verbruik bij te houden. Het enige minpuntje was het tapijt bij de ingang, dat wel een grondige schoonmaakbeurt kon gebruiken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel waar we verbleven had officieel drie sterren, maar voor mij zou het eerder twee sterren verdienen. Bij binnenkomst bleek de kamer klein te zijn met versleten meubels en een doordringende geur van rook die zelfs uit de kasten en kussens opsteeg. Ondanks het open raam hebben we de hele nacht amper geslapen. Gelukkig konden we de volgende ochtend van kamer wisselen naar een iets betere, zonder de rooklucht, maar deze kamer was nog steeds benauwd en klein. De badkamer leek slechts een vierkante meter groot te zijn, met een lekkende handdoekverwarmer verstopt achter een mand, waardoor zelfs een bidet onmogelijk was. De douche gaf uit op een verwaarloosd terras bezaaid met sigarettenpeuken. Ik zal de staat van de hal en het ontbijtgedeelte maar achterwege laten. Al met al was het een verschrikkelijke ervaring en ik zou het hotel niet aanraden. De vriendelijke nachtwaker en de gunstige locatie op slechts vijf minuten rijden van het station waren de enige lichtpuntjes.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Helaas kregen we drie kamers toegewezen met piepkleine badkamers die zo klein waren dat het leek alsof je je benen onder de gootsteen moest wringen om op het toilet te passen. Bovendien was er geen raam of ventilatiesysteem in de badkamer aanwezig, wat de ervaring nog erger maakte. Al met al was het echt een teleurstellende situatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een geweldige ligging, met de snelwegafrit op slechts 3 minuten afstand. De kamer was heerlijk comfortabel en brandschoon, met alle voorzieningen die je nodig hebt. Het gebaar van een chocolaatje op het kussen als welkomstgeschenk was een leuke verrassing en werd zeer gewaardeerd. Het ontbijt was prima, vooral de Toscaanse Schiacciata was een echte aanrader. Ik geef dit hotel zeker 5 sterren en raad het ten zeerste aan!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig hotel in de buurt van de snelweg op een handige locatie, met een gastvrije staf die meertalig is. Het ontbijt is heerlijk en de prijs is zeer redelijk. Een perfecte plek om te verblijven als je Florence wilt verkennen of als tussenstop op je reis. Ik beveel dit hotel zeker aan!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl