ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Olisamir

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Datum verblijf: 28 november tot 12 december 2024 Accommodatie: Albergo Olisamir Bij aankomst op de bestemming ontdekten we onverwachts waar we zouden verblijven, namelijk Albergo Olisamir. Voorafgaand aan de reis hadden we enkel negatieve feedback over dit hotel gelezen. Desondanks besloot ik optimistisch te blijven, wetende dat het onmogelijk is om iedereen tevreden te stellen. Maar helaas veranderde dit al snel. Bij aankomst werden we geconfronteerd met onverwachte extra kosten, zonder enige vorm van bon. Het diner dat werd geserveerd was koud en toen ik vroeg om het op te warmen, werd me op arrogante toon verteld dat wij Oostenrijkers blijkbaar geen warm eten gewend zijn. Het ontbijtregime was streng; slechts één kopje koffie en verantwoording vereist voor een extra kopje thee. Gelukkig was er in de buurt een geweldige pizzeria te vinden. De kamer zelf was een ander verhaal. Het matras bedekte niet volledig het bed, de douche was kapot en bijeengehouden met tape, waardoor de deuren niet goed sloten. Twee van de drie lampen werkten niet en het was zelfs kouder binnen dan buiten tijdens de eerste nacht. Teleurstelling en ontevredenheid overheersten over deze accommodatie. Wij waren met acht personen en unaniem eens dat deze plek niet aan te raden is aan anderen. Mika

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vanavond belde ik om wat prijsopgaven te ontvangen en de persoon aan de andere kant van de lijn was allesbehalve vriendelijk. Ik legde uit dat ik graag vier dagen zou willen boeken, aangezien mijn echtgenoot als leraar beperkt is in zijn vakantiedagen, zelfs tijdens de nieuwjaarsperiode. Echter, de persoon aan de telefoon gaf aan dat ze alleen beschikbaar waren voor boekingen van minimaal 15 dagen en niet wilden samenwerken met mensen die minder dan zeven dagen wilden boeken. Toen ik aanhaalde dat we vorig jaar in een nabijgelegen hotel verbleven en daar wel een verblijf van vier dagen was toegestaan, kreeg ik als reactie: "Ga dan naar dat hotel, zij hanteren blijkbaar wel een beleid van vier dagen!" Na dit gesprek voelde ik me erg teleurgesteld en ongemakkelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is perfect voor een ontspannen en zorgeloos verblijf. Alles wat je nodig hebt is aanwezig: van halfpension en een kinderzwembad tot een fitnessruimte en wellnesscentrum. Mijn vrouw en ik hebben hier drie dagen doorgebracht en hebben echt genoten. Een speciale vermelding verdient serveerster Michela, zij heeft onze ervaring nog specialer gemaakt. We komen zeker terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze verblijf van drie dagen en twee nachten in Hotel Olisamir liet ons met gemengde gevoelens achter. De kamers van het hotel zijn ruim en voorzien van een balkon, wat zorgt voor een gevoel van vrijheid en een prachtig uitzicht. De netheid is over het algemeen aanvaardbaar, zonder grote problemen die de ervaring bederven. Wat betreft de maaltijden: het diner was smakelijk en voldeed aan de verwachtingen. Echter zijn er een aantal punten die verbeterd kunnen worden om de algehele ervaring te versterken. Met name de badkamer vertoonde enkele problemen die aandacht vereisen. De haardroger is duidelijk verouderd en toe aan vervanging. Ook zijn de kranen en de wastafel beschadigd, wat afbreuk doet aan de uitstraling van de badkamer. Het grootste struikelblok was echter de doucheafvoer die vaak verstopt raakte, waardoor er een kleine plas water ontstond, wat niet prettig was. De bedden waren redelijk comfortabel, niet bijzonder, maar ook niet ondraaglijk. Helaas ontbrak een minibar in de kamer. Hoewel Hotel Olisamir zeker potentieel heeft, zouden kleine aanpassingen een wereld van verschil maken in de algehele kwaliteit van het verblijf. Mits de eigenaren zich meer focussen op onderhoud en modernisering van de faciliteiten, kan de ervaring aanzienlijk verbeteren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer liet zwaar te wensen over; schimmel sierde de muur en elk geluid was duidelijk hoorbaar. De service was verre van gastvrij en zowel het ontbijt als het diner waren teleurstellend. Voor de geboden kwaliteit was de prijs ronduit exorbitant!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl