ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bellevue

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een luxueus hotel gelegen in een oase van rust. Het ontbijt, met zowel zoete als hartige opties, laat nog te wensen over. De kamer was knus, maar leek meer op een single met aparte bedden. Het personeel was uiterst vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ons verblijf in dit hotel in 2021 was aangenaam vanwege de prachtige locatie met een zwembad. Echter, we waren teleurgesteld in de kwaliteit van het eten, dat verre van een 4-sterrenwaardering was en meer leek op kantinevoedsel. Gelukkig vonden we tijdens ons recente bezoek aan Lignano een ander restaurant in de buurt van Belle Vue dat uitstekende en verrukkelijke gerechten serveerde. Een echte aanrader voor iedereen op zoek naar een smaakvolle eetervaring. Het spijt me dat we niet eerder hieraan hebben gedacht!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamers hier zijn echt krap. Met drie personen voelt het alsof je elkaar constant in de weg loopt. Maar, er is gelukkig ook een voordeel: de locatie van het hotel is fantastisch, op slechts een paar minuten lopen van het strand, en het zwembad is lekker ruim. Dus, als je meer geeft om de omgeving dan om de kamer zelf, zit je hier wel goed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Helaas voldoet dit hotel, dat met vier sterren wordt beoordeeld, niet aan mijn verwachtingen die een dergelijke classificatie zou moeten impliceren. De kamers zijn beduidend klein en slecht ingericht, met zelfs een kapotte deur in de douchecabine die het onmogelijk maakt om te gebruiken. Het dieptepunt van de ervaring was echter de keuken, met gerechten van slechte kwaliteit die overmatig zout waren door bouillonblokjes en het meest teleurstellende buffet ooit. Ondanks een aanzienlijke prijs van 390 euro voor een overnachting voor vier personen, was de algehele ervaring ver beneden de maat. Het aantreffen van vreemde voorwerpen zoals plastic en haren op de borden droeg bij aan de teleurstelling. Ondanks dat we feitelijk met drie personen in plaats van vier verbleven, werd de volledige kamerprijs in rekening gebracht. Onze jaarlijkse uitstapjes met de kinderen zijn waardevol en deze ervaring plaatst dit hotel zonder twijfel als een van de meest teleurstellende waar we ooit hebben verbleven. Bovendien was het parkeren, waarvoor voorheen geen extra kosten in rekening werden gebracht, duur en resulteerde in de noodzaak om de auto te reinigen vanwege teer en vogeluitwerpselen. Het enige lichtpuntje van ons verblijf was het vriendelijke en hoffelijke personeel in het restaurant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was vriendelijk en had geen moeite om ons in het Duits te woord te staan, wat we waardeerden. Helaas gaf de leeftijd van de kamers een beetje een teleurstellende indruk. Het bed was redelijk comfortabel, maar de kussens voelden keihard aan, zelfs de zogenaamd "zachtere" kussens in de kast. Het ontbijt liet ook te wensen over. De smaak van de cappuccino uit de automaat deed me denken aan die van een zakcappuccino van een festival. Het buffet was beperkt en wat flauw van smaak. Na een enkele teleurstellende ontbijtervaring in het hotel, besloten we om elders te gaan ontbijten. De televisie in de kamer - waar we wilden genieten van het EK voetbal tijdens ons verblijf - was zo klein dat het moeilijk was om iets te kunnen zien. We hadden voor de prijs die we betaalden, hogere verwachtingen van het hotel. Gelukkig moet gezegd worden dat zowel het zwembad als de kamers en het hotel in het algemeen er wel schoon uitzagen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl