ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ac Firenze

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het AC Hotel Firenze is een prachtige plek om te verblijven voor wie luxe en ontspanning zoekt op een steenworp afstand van het bruisende historische centrum. De kamers zijn smaakvol ingericht en brandschoon, en het ontbijt biedt een uitgebreide selectie van verse en hoogwaardige producten. Het personeel is gastvrij en altijd bereid om te helpen, terwijl voorzieningen zoals de fitnessruimte en zakelijke faciliteiten het hotel ideaal maken voor zowel vakantiegangers als zakenreizigers. Het hotel weet op een perfecte manier stijl en functionaliteit te combineren, met slechts een klein minpuntje aan de toiletzijde dat ik gelukkig pas op mijn laatste avond ontdekte. Al met al een geweldige ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Mijn verblijf van zes nachten in dit hotel was geen groot succes. De locatie bleek nogal luidruchtig te zijn, met verkeersgeluiden en rumoerige mensen op straat die het moeilijk maakten om te slapen, vooral in kamers aan de drukke tweebaansweg - en dat zijn de meeste kamers daar. De televisie bood geen mogelijkheid tot het streamen van apps zoals Netflix, wat in deze moderne tijd toch eigenlijk wel standaard zou moeten zijn voor een hotel van dit kaliber. Daarnaast bleek het gebruik van een iPhone met de tv nogal lastig, aangezien de functionaliteiten voornamelijk gericht waren op Android-apparaten. Toen een technicus werd ingeschakeld om het probleem met de Chromecast op te lossen, concludeerde hij dat het tv-toestel gewoon slecht was en vertrok zonder verdere hulp. De volgende dag kregen we de keuze tussen een kamer waar net een roker uit was vertrokken - de as lag nog zichtbaar op de vensterbank - of een kleinere kamer op een andere locatie, zonder enige korting. De gordijnen in de kamers boden geen enkele vorm van geluids- of lichtisolatie, wat teleurstellend was gezien de hoge prijs van meer dan $300 per nacht. Als een Marriott Platinum Elite-lid kies ik normaal gesproken niet voor een AC-hotel, en deze ervaring bevestigde dat nogmaals. Gelukkig was de ligging van het hotel gunstig ten opzichte van het treinstation en de lobby, bar en eetgelegenheden waren wel fraai vormgegeven. De badkamer had enkele mooie kenmerken, maar helaas was de douchegel in geen enkele kamer bijgevuld. Het bed was erg hard en niet comfortabel. Gelukkig waren de meeste medewerkers behulpzaam en was er een gemakkelijk toegankelijke en beveiligde parkeergarage beschikbaar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in Florence is werkelijk fantastisch. Het heeft een ideale ligging, niet midden in de drukte van de stad, maar toch vlakbij alles (en ook niet in een ZTL-zone). De uitstraling is modern en fris, en alles oogt als nieuw. Ik verbleef in de suite met één slaapkamer, die ruim, hedendaags en redelijk geprijsd was. Een interessant detail is dat er geen deur was naar de badkamer, enkel naar het toilet en de douche. Een suggestie die ik zou willen doen is dat Marriott, als onderdeel van Airco, ontbijt zou moeten aanbieden aan leden met een hoog niveau. Desalniettemin ontving ik wel een tegoedbon van $20 en een gratis drankje, wat zeker gewaardeerd werd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ondanks het feit dat het hotel voorzien is van airconditioning, zijn de kamers toch comfortabel en beschikken ze over een badkamer. Elke dag krijg je twee flessen water aangeboden. Als Platinum-lid ontving ik bij elke overnachting een voucher voor een glas wijn, wat een leuke extra verrassing was. Het ontbijt bestond voornamelijk uit spek en ham, maar er waren ook wat groene bladgroenten aanwezig, wat een gezonde toevoeging was. De enige tegenvaller was de omgeving. Tijdens mijn verblijf was de tram buiten dienst vanwege bouwwerkzaamheden, wat betekende dat ik vanaf het station moest lopen. De buurt leek ook niet bepaald veilig. Het was vermoedelijk beter om 's avonds niet alleen rond te lopen. De straten waren slecht verlicht, er lag veel afval en de voorbijgangers kwamen niet bepaald vriendelijk over. Zelfs overdag zat er een man blootsvoets bij de huurfietsen voor het hotel en riep naar mij. Overal lagen sigarettenpeuken op de grond. Het was verstandig om een taxi te nemen naar en van het hotel, en vóór zonsondergang terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het AC Hotel in Florence heeft onlangs een stijlvolle make-over ondergaan, waarbij de lobby, bar en het restaurant zijn getransformeerd tot moderne en strakke ruimtes. Tijdens ons verblijf genoten we van de luxe suite met een schitterend uitzicht op de stad. Hoewel de suite elegant was ingericht, waren er enkele onvolkomenheden te bespeuren, met name in de badkamer waar sommige armaturen niet helemaal perfect pasten. Daarnaast ontbrak een echte privacydeur tussen de woonkamer en de slaapkamer, wat een klein minpuntje was. Een gemiste kans van het hotel was het ontbreken van een gratis ontbijt, vooral gezien onze Marriott Titanium-status en de hoge kamerprijs. Het aanbieden van ontbijt als een attent gebaar, zoals veel andere Marriott-hotels doen, was wellicht een meerwaarde geweest. Aan de positieve kant waardeerden we de mogelijkheid van een late check-out tot 16.00 uur. Het personeel was tijdens ons hele verblijf vriendelijk en behulpzaam. Een pluspunt was de ligging buiten de ZTL-zone, wat handig was voor gasten die met de auto reisden. Voor € 18 per dag was er een secure parkeergarage beschikbaar. Ondanks dat het hotel direct naast de metro lag, hebben we hier geen gebruik van gemaakt gezien we over een auto beschikten. Al met al is het AC Hotel een eigentijds en aantrekkelijk hotel met uitstekende service en handige parkeermogelijkheden. Het toevoegen van kleine details, zoals een ontbijtoptie voor eliteleden, zou de totale ervaring echter completer maken.

Melden


Reisperiode: april 2017

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging5
  • Voorzieningen6

Redelijk goed hotel soms wat straatlast maar gaat wel ook een mooie locatie dicht bij zeer veel bezienswaardigheden

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl