ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa Mediterranea

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef in dit prachtige hotel op een geweldige locatie. Het openbare strand is slechts een steek de weg over en een korte wandeling van 3 minuten brengt je naar een lido. Het ontbijt was heerlijk en divers. Het kleine maar prachtige zwembad, midden in een tropische tuin, was een absolute topper. Mijn enige kanttekening is dat de prijs naar mijn mening aan de hoge kant was. 85 euro per persoon voor een tweepersoonskamer met ontbijt in september leek me wat overdreven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In de tweede week van juli brachten we een verlengd weekend door in een prachtige villa aan de kust. De villa heeft een elegante structuur die doet denken aan de grandeur van een Siciliaanse villa aan zee, maar biedt tevens alle luxe van een eersteklas hotel, met oog voor minutieuze details. Het professionele personeel zorgde er meteen voor dat we ons echt op vakantie voelden, en stond altijd klaar met advies en hulp. De kamers zijn modern, stijlvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Elke ochtend wordt er op het terras een uitgebreid ontbijt geserveerd, met een ruime keuze aan hoogwaardige lokale producten, zoet en hartig. U kunt ook warme dranken en verse gerechten bestellen. Buiten heeft de villa een eigen parkeergelegenheid en directe toegang tot de zee, evenals een prachtig zwembad in de tuin met een ontspanningsruimte. De ligging is ideaal voor een bezoek aan de betoverende stranden in het zuiden, maar ook voor het ontdekken van de culturele hoogtepunten van de regio. Een absolute aanrader voor een heerlijk verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring was ons verblijf hier! Het hotel overtrof al onze verwachtingen: de kamers waren altijd brandschoon en prachtig ingericht. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en hielp ons met alles wat we nodig hadden. Het ontbijt was een culinair feest met een overvloed aan heerlijke opties. We waren aangenaam verrast door de directe toegang tot het strand, waardoor we optimaal konden genieten van de rust en sereniteit van deze plek. Deze accommodatie verdient absoluut meer dan vijf sterren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs vernieuwd hotel met kamers die niet overdreven luxe zijn, maar wel een warm welkom bieden en voorzien zijn van doeltreffende en geluidsarme airconditioning. Het hotel beschikt over een klein zwembad dat omringd wordt door een weelderige groene omgeving met palmbomen en ander mooi groen. Het gras wordt goed onderhouden en zorgt voor een aangename sfeer. Het ontbijt is van topkwaliteit! Vergeet niet om de verrukkelijke amandelgranita te proeven die ze serveren. Er is geen restaurant aanwezig, maar dat mocht de pret niet drukken. Wij hebben hier erg genoten. Bovendien ligt de zee op een steenworp afstand en je krijgt zelfs parasols aangeboden voor gebruik op het gratis strand vlakbij het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een perfect georganiseerde omgeving op een uitstekende locatie, op slechts een steenworp afstand van een prachtig, ruim en goed uitgerust strand. De kamers zijn ruim en brandschoon, het ontbijt overvloedig. Een weelderige tuin met zwembad en veel groen omringt het hotel. Het personeel is bijzonder vriendelijk en behulpzaam, bijvoorbeeld door gratis strandstoelen aan te bieden voor het nabijgelegen strand. Er is een rustige parkeerplaats beschikbaar. De locatie is ideaal om Sicilië te verkennen. Een echte aanrader, ook voor gezinnen met jonge kinderen. Fijne vakantie!



© 2007-2025 ReisChecker.nl