ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rivoli

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De medewerkers bij de receptie waren erg gastvrij en behulpzaam. Daarnaast was het parkeren helemaal gratis, wat een fijne extra service was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fijn hotel met een gastvrije sfeer en behulpzaam personeel. Het restaurant biedt heerlijke gerechten aan. Een perfecte keuze voor reizigers die onderweg zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtige accommodatie met gastvrij personeel en een fantastisch zwembad om in te ontspannen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn basic maar comfortabel, en de badkamer is verrassend ruim. Er is een overvloed aan parkeergelegenheid beschikbaar. Direct achter het hotel bevindt zich Aquajoy, een waterpretpark waar je een hele dag kunt doorbrengen. Op loopafstand zijn er verschillende eetgelegenheden te vinden. Het centrum van Rivoli is compact maar heeft een aantal gezellige pleintjes. Het ontbijtbuffet biedt een ruime keuze aan gerechten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Normaal gesproken schrijf ik niet snel reviews, maar ik voel me toch verplicht om anderen te waarschuwen die overwegen dit hotel te boeken. -Het communiceren met het personeel is lastig vanwege de beperkte beheersing van de Engelse taal. -Sommige gasten worden duidelijk anders behandeld dan anderen. -In de directe omgeving zijn geen eetgelegenheden te vinden. -De toegang tot het zwembad is prijzig en de tarieven worden niet duidelijk gecommuniceerd. Pas bij het uitchecken worden deze kosten in rekening gebracht. Er zijn naar mijn mening betere opties beschikbaar voor hetzelfde geld. Hopelijk heb je iets aan deze feedback!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl