ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Euro

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op een zonnige dag in juli 2024 verbleven we twee nachten in dit prachtige hotel. De eigenaren en medewerkers waren ontzettend gastvrij en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. De kamers waren zeer comfortabel en stijlvol, met een oog voor detail en netheid die je zelden tegenkomt. Het restaurant overtrof al onze verwachtingen met subliem eten en een gezellige sfeer. Een dikke pluim voor Francesco en het hele team, ga zo door!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij en professioneel. De accommodatie was brandschoon en voorzien van moderne voorzieningen. De locatie sprak tot de verbeelding en was goed bekend. Het ontbijt was verrukkelijk en uitgebreid. Ik kan deze plek absoluut aanraden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Gelukkig hoefden we hier maar één nacht te verblijven. Het ontbijt liet flink wat te wensen over en leek niet goed georganiseerd. Ik zou deze plek niet aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers hebben een storende chemische geur die blijft hangen en zelfs niet verdwijnt wanneer je de ramen opent. Parkeren is erg ongemakkelijk, met een helling die het risico op een botsing met de muur vergroot als je terug naar boven glijdt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn moeder en vader, Armando en Temide, verbleven afgelopen weekend in dit hotel. De service was top, met eigenaars en personeel die meer dan behulpzaam en vriendelijk waren. Het ontbijt en lunch waren voortreffelijk en de kamers waren zo comfortabel dat ze volledig tevreden waren met hun verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl