ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel President Splendid

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service8

Mijn tienerdochter en ik verbleven onlangs een week in hotel Splendid en genoten van een kamer met twee kleine balkons met uitzicht op de zee, precies zoals we hadden gehoopt. Het personeel, vooral de Duitssprekende dame bij de receptie, kon echter wat vriendelijker zijn. Het ontbijt was elke dag hetzelfde, maar we vonden het niet erg. Wel is het goed om oordopjes mee te nemen, want geluiden dringen gemakkelijk door in dit hotel. We dachten dat het erg was met de lawaaiige bovenburen, totdat een hele schoolklas voor drie nachten verbleef. De kamer werd wel dagelijks schoongemaakt en van schone handdoeken voorzien, wat een pluspunt was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid5

Samen met twee vriendinnen verbleven we in dit hotel. De eerste dag was erg gezellig, we hebben leuk gekletst met het personeel en ze boden ons zelfs wat drankjes aan. Maar de volgende dag werden we zomaar gebeld op onze hotelkamer en leek iedereen te weten welke kamer van ons was. Dit gaf ons een ongemakkelijk gevoel, omdat het leek alsof onze privacy werd geschonden. De kamer zelf was redelijk goed, met een mooi uitzicht op zee. Helaas was er een vervelende stank in de badkamer die maar niet leek weg te gaan. De schoonmakers deden niet zo veel moeite, er lag nog steeds veel stof en viezigheid. We moesten meerdere keren naar de receptie gaan om handdoeken en toiletpapier te halen, omdat deze niet werden bijgevuld. De handdoekenwissel liet dus te wensen over. Het ontbijt was ook teleurstellend, met alleen wat broodjes met beleg, yoghurt en een ei. Terwijl Taormina een prachtige stad is waar ik zeker nog eens naartoe zou willen, zou ik volgende keer toch kiezen voor een ander hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging5
  • Service3

Dit hotel straalt een ouderwetse sfeer uit. Het personeel is niet erg gastvrij, vooral de nachtportier die grapjes maakt. Het ontbijt bestaat voornamelijk uit witbrood, er is geen vers fruit of verse jus d'orange beschikbaar. Zelfs de koffie is niet te genieten. De kamers zijn erg gehorig en de badkamers zijn gedateerd met lekkende douches. Na drie dagen werden de handdoeken niet vervangen en moesten we hier zelf om vragen. Er zijn geen kluisjes of koelkasten op de kamers en de stopcontacten laten los van de muur, zelfs na reparatie. Als klap op de vuurpijl voel je in bed constant de wind van de airconditioning.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid9

Prima basic hotel met een fantastische ontbijtplek waar je kunt genieten van een schitterend uitzicht. Het ontbijt is eenvoudig maar goed. De bedden en douche zijn prima in orde. Als tip: kies voor een kamer met uitzicht op zee.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid1

Dit hotel heeft een fantastische ligging, op slechts 5 minuten lopen van de bruisende hoofdstraat. Het ontbijt is simpel maar voldoende, precies wat je nodig hebt om de dag goed te beginnen. De kamers zijn comfortabel ingericht met satelliet-tv en als je kiest voor zeezicht is het echt genieten wanneer je wakker wordt. Soms kan het wat lawaaiig zijn door de drukke straat bij het hotel, maar het zwembad is heerlijk om even bij te komen. Er zijn niet veel ligbedden, maar altijd genoeg zonplekjes voor wie wil bijbruinen. De stranddiensten van de touroperator zijn echt geweldig; met een busje word je gratis heen en weer naar het strand gebracht. Terug in de kamer zie je dat er voor airconditioning 10 euro per dag wordt gevraagd, maar gelukkig is er ook een ventilator die je gratis kunt gebruiken. Daarmee kom je de dagen en nachten wel door. Het is ook mogelijk om een kluisje te huren. Over het algemeen is dit hotel zijn prijs zeker waard, zeker als je de minder positieve verhalen over andere accommodaties hoort. Wel een tip: als je slecht ter been bent, is dit hotel misschien niet de beste keuze vanwege de vele heuvels in Taormina.





© 2007-2025 ReisChecker.nl