ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Aquila

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen door het personeel, dat professioneel te werk ging. Er is parkeergelegenheid beschikbaar bij het hotel, al ligt het niet erg dicht bij het tolhuisje op de snelweg. Onze eenpersoonskamer was redelijk ruim en had een moderne inrichting, inclusief een volledig functionele en eigentijdse badkamer. Het ontbijt was lekker gevarieerd, met zowel zoete als hartige opties en werd goed gepresenteerd. Het personeel lette goed op het buffet en zorgde ervoor dat het altijd goed gevuld was. We konden probleemloos betalen met onze creditcard, wat het afrekenen heel gemakkelijk maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel is superhandig, met een ruime parkeerplaats recht voor de deur. De vierpersoonskamer is heerlijk comfortabel en lekker ruim. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Een perfecte uitvalsbasis om de vele bezienswaardigheden in de buurt te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk prachtig en voelt aan als een tweede thuis dankzij het warme familiebeheer. Het is gebouwd op vier stevige pijlers: professionaliteit, expertise, onberispelijke netheid en een perfecte locatie. Zowel de binnen- als buitenkant van de structuur worden uitstekend onderhouden. Onze kamer was ruim en goed gelegen, precies zoals we hadden gehoopt. Het ontbijt was heerlijk en zorgde voor een perfecte start van de dag. Een speciale dank aan mevrouw Giulia, die ons elke ochtend verraste met haar zelfgemaakte taarten! Ik raad dit hotel zeker aan, het is het waard om te ervaren. We willen graag al het personeel bedanken, van de receptie tot de kamermeisjes, jullie waren geweldig! Een warme dank aan de eigenaren die ons verwelkomden in hun hotel. We hopen op een dag terug te komen en sturen onze oprechte groeten. Bedankt voor alles. Riccardo en Giuditta Pacifici



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ontbijt was niet helemaal mijn ding, maar ik heb wel genoten van de verpakte yoghurtjes en cappuccino. De kamer was keurig en onberispelijk schoon. Hoewel ik het waarschijnlijk niet opnieuw zou boeken, was mijn verblijf over het algemeen wel prima.



© 2007-2025 ReisChecker.nl