ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gul

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het adembenemende panoramische zicht op de Dode Zee in Fethiye was werkelijk betoverend. De eigenaars straalden gastvrijheid en warmte uit, altijd bereid om te helpen op welke manier dan ook. Het ontbijt met zicht op Ölüdeniz was ronduit fantastisch, en we genoten er met volle teugen van. Als ik de kans kreeg om weer te gaan, zou deze plek absoluut bovenaan mijn lijstje staan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De locatie die we bezochten was teleurstellend, ondanks de hoge beoordelingen die we online hadden gezien. Het draaide niet om waar voor je geld of kwaliteit; ik had net zo goed in de auto kunnen slapen. We verbleven in een accommodatie genaamd een bungalow, maar het ontbrak aan warm water en elke stap die je zette, veroorzaakte een trilling in de hele kamer. Het bed was zo ongemakkelijk dat je de veren door het matras kon voelen. Daarnaast was de vloer smerig en troffen we spinnenwebben in de hoeken aan. Het is absoluut geen aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was prachtig en bood een adembenemend uitzicht op de sprookjesachtige Vlindervallei. Mama Gül heeft ons weten te raken met haar warme gastvrijheid en attente zorgzaamheid. 's Avonds verraste ze ons met overheerlijke gerechten. Het ontbijt was een waar feest, met een overvloed aan huisgemaakte lekkernijen. Zonder twijfel een plek die ik van harte aanbeveel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na het lezen van lovende opmerkingen en beoordelingen hadden we hoge verwachtingen van het uitzicht, maar helaas bleek dit een teleurstelling te zijn. De staat van de kamers, het toilet en de badkamer laat veel te wensen over, met een onaangename geur en gebrek aan warm water. Het lijkt alsof de meubels al decennia oud zijn en de matrassen doorgezakt. De structuur van de kamer voelt onstabiel en minimalistisch, met alleen een bed en een kast aanwezig. Al met al was het geen comfortabele nacht en de prijs-kwaliteitverhouding was ver te zoeken. Voor een iets hogere prijs is er vast een veel betere accommodatie te vinden, dus het is de afweging zeker waard om verder te kijken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Geniet van heerlijke ontbijtgerechten en brunch op een sfeervolle plek met een gastvrouw die je hartelijk ontvangt. Laat je verrassen door Turkse gastvrijheid!



© 2007-2025 ReisChecker.nl