ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Osrodek Wczasowo-rehabilitacyjny Graal

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging6
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid2

Ik was verbaasd toen ik arriveerde in het hotel waar ik een kamer had geboekt in januari met het verzoek om een mooi uitzicht. Helaas kreeg ik een kamer die vies was en uitkeek op een vuilnisbak, vlakbij was er een rommelige grensmarkt. Het personeel was erg onaardig en de prijs-kwaliteitverhouding was teleurstellend. Het enige wat ik kan aanbevelen is het restaurant en het eten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

De accommodatie ligt in een rustige en vredige buurt van Świnoujście, op slechts 10 minuten van een prachtig breed strand. De kamers worden elke twee dagen schoongemaakt en zijn voorzien van alle gemakken (tv, koelkast, strandstoel, schaal). Het eten is van uitstekende kwaliteit! De Premium-versie is geweldig, met flexibele eeturen en directe aanvulling als er een gerecht op is. Er is ook een mooi speelgebied voor kinderen. Ondanks waarschuwingen om geen fiets te huren, besloot ik het toch te doen, heb ik Ahlbeck kunnen verkennen en kwam ik terug heelhuids, energiek en tevreden. Bij het lezen van online reviews lijkt het erop dat hoe slechter iemand zijn dagelijks leven ervaart, hoe hoger zijn verwachtingen zijn ten opzichte van anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid8

De accommodatie is recent gerenoveerd en ziet er goed uit, geen schimmel te bekennen. Zowel de badkamer als de kamer zijn op hoog niveau afgewerkt. Het eten is heerlijk en er is genoeg voor iedereen. Het hotel ligt niet ver van het centrum, maar wel dicht bij het strand en redelijk in de buurt van het centrum. Ik raad deze plek van harte aan, vooral voor gezinnen met kinderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid5

Een van de grootste pluspunten van deze accommodatie is de indeling van het terrein, de rust en de vriendelijke medewerkers. De kamers zijn misschien klein, maar wel schoon. Helaas zijn er weinig televisiekanalen beschikbaar en staan de televisies op onhandige plekken wat het kijken bemoeilijkt. Wel een pluspunt is de aanwezigheid van een minibar. De badkamer is voorzien van een bad, maar helaas eindigt het nemen van een bad vaak in het moppen van de vloer. Het eten is behoorlijk standaard met eentonige en niet al te smakelijke ontbijt- en dinermenu's. Ik zou het zelfs afraden, hoewel de lunches wel lekker zijn.



© 2007-2025 ReisChecker.nl