ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Solidea

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante familiehotel is een pareltje! De ruime en brandschone kamers zijn een genot om in te verblijven, en de huisgemaakte gerechten zijn werkelijk verrukkelijk. Het personeel is ontzettend behulpzaam en vriendelijk, en staat altijd voor je klaar. Wij hebben hier 10 dagen doorgebracht en hebben echt genoten van onze tijd. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Al jarenlang is Italië onze favoriete bestemming. Het voelt als een warm welkom wanneer we aankomen, alsof we thuiskomen. Direct voel je je op je gemak en begint de ontspanning. Het strand is slechts een paar minuten lopen verwijderd. Het eten in het hotel is buitengewoon heerlijk. Zowel de familieleden als het personeel zijn altijd vriendelijk, behulpzaam en attent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs hebben we afscheid genomen van dit betoverende hotel en het spijt ons dat ons verblijf maar zo kort was. Barbara en haar familie hebben ons op ongekende wijze verzorgd, vooral met betrekking tot de behoeften van onze "speciale" dochter. De ligging van het hotel, op een steenworp afstand van de zee, is ideaal. Het eten was voortreffelijk en overvloedig, vooral het buffet bood genoeg lekkers om van te genieten. Onze kamer was perfect, met een klein terras voorzien van twee stoelen en een tafeltje om na een dag op het strand of een avondwandeling te ontspannen. Op de begane grond was er een gezellige bar waar je kon genieten van een goede kop koffie. Alles was precies zoals we hadden gehoopt... Hartelijk dank en hopelijk kunnen we volgend jaar terugkeren, misschien voor een paar dagen langer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij Barbara en Donatella worden we altijd warm onthaald en voelen we ons direct op ons gemak. Al jaren worden we met open armen ontvangen door beide families. Het eten is werkelijk fantastisch en een ware traktatie die ons telkens weer in de watten legt tijdens ons verblijf in Hotel Solidea.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige eetervaring! Het buffet is rijkelijk gevuld en heerlijk. Ze zorgen er continu voor dat alles vers en gevarieerd is. Het personeel is uiterst vriendelijk en doet er alles aan om aan al je behoeften te voldoen. Elke ochtend wordt de kamer grondig schoongemaakt en krijg je dagelijks schone handdoeken. Een dubbel menu om uit te kiezen elke dag! Een speciale dank aan mevrouw Barbara voor haar gastvrijheid en inzet.



© 2007-2025 ReisChecker.nl