ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Condado

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Service7

Ons gezelschap verbleef in een ruim appartement voor 8 personen. Het appartement was prachtig ingericht en had een geweldig balkon! De locatie was niet ideaal, aangezien het nogal een eindje lopen was naar het bruisende centrum met clubs en cafés. Gelukkig bevond zich onder het appartement een handige supermarkt. Daarnaast was er beneden een grote ruimte waar je kon genieten van airhockey en gebruik kon maken van internet.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging5
  • Service7

De locatie was niet geweldig, maar gelukkig was er een bushalte in de buurt. De kamer was erg donker, doordat er geen daglicht binnenkwam. De badkamer was muf en had schimmel, plus er waren mieren in zowel de badkamer als de kamer. Het was vreemd dat de wastafel in de slaapkamer stond. Het hotel was ook erg gehorig, waardoor we weinig rust konden vinden en weinig hebben geslapen. Het verblijf viel ons behoorlijk tegen, ondanks dat we alleen maar sliepen en veel onderweg waren. Gelukkig duurde ons verblijf maar 3 dagen, anders was het nog erger geweest. We hadden alleen maar positieve recensies gelezen, dus we moeten pech hebben gehad met onze kamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Service8

Prachtig gerenoveerd hotel met comfortabele kamers en een sfeervolle ontbijtruimte. Het ontbijt was uitstekend. Onze kamer was elegant ingericht in ingetogen en stijlvolle kleuren, met voldoende kastruimte inclusief verlichting. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. Dankzij de nabijgelegen bushalte was het centrum gemakkelijk bereikbaar zonder enige geluidsoverlast. In de lounge kon je gratis gebruikmaken van internet. Op slechts 5 minuten lopen bevond zich het gezellige en uitstekende restaurant De Trobador. Dankzij dit geweldige hotel hebben we een fantastisch verblijf gehad in Barcelona.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service10

Het hotel bevindt zich op een halfuur loopafstand van Plaza Catalunya, maar dit is geen probleem omdat je onderweg al kunt genieten van de prachtige Gaudi-gebouwen. Binnen 10 minuten lopen vind je niet alleen een metrostation, maar ook de halte voor zowel de blauwe als rode hop-on hop-off bussen. We hebben ervoor gekozen om niet in het hotel te ontbijten, aangezien er genoeg betaalbare opties in de omgeving zijn. De kamer was ruim en voldoende voor ons verblijf, aangezien we er toch alleen maar sliepen en douchten. De bedden waren stevig en de airconditioning moest wel goed worden ingesteld. Gelukkig hielden de dubbele ramen het straatgeluid buiten. Tegenover het hotel bevindt zich een supermarkt, wat handig is voor het kopen van water en andere benodigdheden. In de directe omgeving zijn er genoeg restaurants te vinden, evenals een bakker die 24/7 geopend is. De prijs-kwaliteitverhouding van het hotel is zeer redelijk. Het personeel zou iets vriendelijker mogen zijn, maar over het algemeen zijn we goed behandeld.



© 2007-2025 ReisChecker.nl