ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Catalonia Park Putxet

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De airconditioning werkte niet, het stapelbed was gammele, en helaas maakte mijn dochter een val van de trap. Ook waren de tweepersoonsbedden aan de kleine kant. Ondanks het begripvolle personeel, liet de hotelmanager qua service flink te wensen over en negeerde hij zelfs mijn e-mails volledig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Op slechts 50 meter afstand van het hotel bevindt zich een parkeergarage waar je voor €15 per nacht terecht kunt. Echter, deze garage staat bekend om de krappe ruimte en steile helling, waardoor de kans op schade aan je auto groot is. Gelukkig biedt het hotel de mogelijkheid om gebruik te maken van CityScoot om je gemakkelijk door de stad te verplaatsen. Het personeel in het hotel is vriendelijk en spreekt goed Engels. De kamer is ruim, met een comfortabel bed en is goed schoongehouden. Helaas is de kamer wel gehorig, sluit de deur van de badkamer niet volledig af en is het hotel gelegen op een steile helling, wat lastig kan zijn voor minder valide gasten. Als je voor ongeveer 4 dagen buiten het centrum van Barcelona wilt verblijven, is dit hotel ideaal. Met de CityScoot is het centrum gemakkelijk te bereiken en de ruime kamer en vriendelijke service maken het verblijf aangenaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in de premium kamer was echt een fijne ervaring. De kamer was prachtig en had een luxe regendouche en gewone douche. Elke dag werd de kamer schoongemaakt, het bed opgemaakt en kregen we schone handdoeken. Het personeel was vriendelijk en sprak goed Engels. Het ontbijt was zeer uitgebreid, met een machine om verse sinaasappelsap te persen, vers fruit, een Engels ontbijt en nog veel meer. Een speciale dank aan barman Diego, wat een energie en service!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik raad ten zeerste af om voor dit hotel te kiezen! Het personeel is niet te vertrouwen en er zijn meldingen geweest van diefstal, zelfs uit de kluis. Geef dit hotel geen enkele ster.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een zeer teleurstellende ervaring. Na de eerste dag van schoonmaak lukte het ons niet meer om onze kluis te openen. Een medewerker van het hotel moest eraan te pas komen, en toen ontdekten we dat er 200 euro verdwenen was. Na melding bij de receptie beloofden ze de volgende dag met een naam te komen. Echter, na vier dagen vol excuses kregen we te horen dat ze de informatie niet mochten delen. Er was totaal geen begrip en ze leken niet bereid om te helpen. Als je ervoor kiest om hier te verblijven, adviseer ik ten zeerste om niets waardevols achter te laten in de kamer.



© 2007-2025 ReisChecker.nl