ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel H10 Oasis Moreque

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik heb enorm genoten van mijn vakantie op een prachtige plek. De accommodatie was brandschoon en goed onderhouden. Tijdens de avondactiviteiten kon het soms even duren voordat je een drankje kon bestellen, maar dat mocht de pret niet drukken. Al met al een geweldige ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vanwege gezondheidsredenen hebben we besloten om te genieten van een rustgevende vakantie. En wat hebben we een goede keuze gemaakt met H10 Gran Tenerife - een fantastisch hotel waar alles tot in de puntjes verzorgd is. De ruime kamers met prachtig uitzicht op zee waren goed onderhouden, al kon de badkamer wel wat meer opbergruimte gebruiken. We werden regelmatig gevraagd of we nog iets nodig hadden, maar een waterkoker op de kamer zou handig zijn geweest. Het hotel beschikt over twee grote zwembaden waar van alles te beleven viel, vooral voor de wat oudere jeugd aangezien het een adults-only hotel is. De schuimparty was een gezellige boel, al mocht het geluidsniveau wel iets omlaag. Het andere zwembad met heerlijk warm water was perfect voor de dagelijkse aquagym sessies. Er zijn drie restaurants, waaronder een buffetrestaurant met gevarieerde en smakelijke maaltijden, een a la carte restaurant voor rustig dineren na reservering, en een Italiaans restaurant waar je eveneens heerlijk kunt eten. We kozen voor de privilege optie, wat zeker de moeite waard was. De aparte ruimte bood verkoeling en een ruime selectie drankjes, inclusief onbeperkt gebruik. Lekkere snacks werden regelmatig geserveerd, en om twee uur 's middags was er natuurlijk Sangria. Heerlijk! Het personeel was buitengewoon vriendelijk, al was de wifi kwaliteit wat teleurstellend voor intensief gebruik zoals tv kijken op de laptop. Ook waren niet alle drie de liften altijd beschikbaar, wat voor lange wachttijden kon zorgen, vooral voor rolstoelgebruikers. We bezochten de muziekvoorstelling 'History' in het Hard Rock Café op zaterdagavond, een absolute aanrader die we iedereen zouden aanbevelen. Hoewel er elke avond op verschillende locaties entertainment werd aangeboden, hebben we hier geen gebruik van gemaakt tijdens ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze vakantie in hotel H10 Grand Tenerife was heerlijk en prachtig. Het personeel was ontzettend vriendelijk en het eten was van goede kwaliteit. Elke avond konden we genieten van een gevarieerd buffet met voor ieder wat wils. De ligging nabij het strand en een gezellige boulevard maakte het plaatje compleet!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben al meerdere keren in dit hotel verbleven en het is echt een aanrader! De ligging is perfect, direct aan het strand El Bobo en in het levendige Playa de las Américas. Vanuit het hotel heb je een prachtig uitzicht over de stranden en zwembaden. De keuken en restaurants zijn van hoge kwaliteit en het personeel is ontzettend vriendelijk. De service is top.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens de kerstdagen verbleven we in dit hotel, dat een van de oudste op Tenerife is, hoewel je dat niet zou zeggen. De kamers zijn luxueus en voorzien van alle gemakken. De ligging direct aan het strand en de boulevard is ideaal. Dankzij ons Privilage-arrangement konden we in alle rust genieten van heerlijke diners in de speciale restaurants. We hebben ook een dag genoten van het all-inclusive buffet, dat overigens ook van goede kwaliteit was. Het personeel is deskundig en vriendelijk. Dit was onze tweede keer in een H10 hotel en we zijn verkocht! Het was een fantastische vakantie.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl