ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Catalonia Majorica

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We hebben een geweldige tijd gehad tijdens onze vakantie en vooral genoten van het ontbijt en de eetgelegenheid. Het was werkelijk adembenemend. Hoewel we eigenlijk 5 sterren zouden geven, waren we teleurgesteld in de kamers en de beloofde faciliteiten zoals het binnenzwembad en fitnessruimte, die helaas niet aan onze verwachtingen voldeden. Hierdoor kunnen we niet meer dan 3 sterren geven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een tweedaags verblijf in dit hotel kan ik niet anders zeggen dan dat het een fantastische ervaring was! Cristina, een medewerkster bij de receptie, maakte echt indruk. Ze gaf ons een warm welkom en voorzag ons van handige informatie over de omgeving. Dankzij haar konden we zelfs iets eerder in onze kraaknette kamer terecht. De bussen (lijn 4 of 20) naar het stadscentrum zijn goed te doen, met een regelmatige dienstregeling. Het ontbijt was heerlijk en het uitzicht vanaf het balkon was werkelijk verbluffend. Kortom, een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een echt pareltje: schoon, met een vriendelijk personeel en een uitgebreid ontbijtbuffet. We werden uitstekend geholpen door de dame bij de receptie toen we problemen hadden met de huurauto. Zeker een plek waar we nog eens terug willen keren! En hoewel er geen parkeergelegenheid bij het hotel zelf is, vonden we op slechts tien minuten loopafstand een betaalde en bewaakte parkeerplaats waar onze auto veiliger stond dan op straat.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is werkelijk een pareltje met een schitterende locatie. De kamers zijn comfortabel en aangenaam. Alhoewel, de receptiemedewerksters kunnen nog wel wat bijscholing gebruiken. Wat een tegenvaller zeg!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een historische charme, maar je krijgt niet veel waar voor je geld wat betreft de kamerformaten. Ondanks dat, was het geen slechte ervaring en het personeel was erg vriendelijk. Het hotel is niet ideaal voor rolstoelgebruikers, maar met wat aanpassingen is het wel te doen. Er is een aparte lift voor gasten die van het hotel naar de straat onderaan de berg willen gaan.



© 2007-2025 ReisChecker.nl