ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rodzinny Osrodek Wypoczynkowy Skalka

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische plek voor een verblijf! Als je niet op zoek bent naar luxe, maar gewoon wilt ontspannen na een dag vol avonturen, dan is deze accommodatie perfect. Mevrouw Ewelina is zeer vriendelijk en probeert altijd aan je wensen tegemoet te komen. Ondanks dat de kamers al een tijdje bestaan, zijn ze schoon en comfortabel, net als de badkamers. Bovendien is er een gezellige gemeenschappelijke ruimte op de bovenverdieping met een pooltafel, tv en comfortabele banken - ideaal om medereizigers te ontmoeten, vooral als je met een grote groep reist. En laten we het eten niet vergeten: eenvoudig, huisgemaakt en vooral lekker. Het ontbijt biedt een uitgebreide selectie, dus er is voor ieder wat wils. GetName() is echt een aanrader voor een aangenaam verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De gastheer verdient extra lof voor zijn vriendelijkheid en behulpzaamheid. Altijd met een glimlach staat hij paraat om aan al je wensen te voldoen, waardoor je je direct op je gemak voelt. Het ontbijt en andere maaltijden zijn van uitstekende kwaliteit, met veel variatie en prachtig gepresenteerd. De mogelijkheid om op elk moment koffie of thee te zetten is een leuke toevoeging. We zullen met veel plezier terugdenken aan ons verblijf. Bedankt voor de geweldige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf duurde één nacht en het was geweldig! De kamer was brandschoon en lekker warm. Het ontbijt was verrukkelijk en gevarieerd, en de prijzen zijn zeer redelijk. Bovendien was de eigenaar vriendelijk en gemakkelijk om mee te communiceren. Een aanrader! Groetjes,



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van de bed & breakfast is fantastisch en de prijs van de kamers is zeer aantrekkelijk. De eigenaresse is ontzettend vriendelijk en weet perfecte plekjes aan te raden voor wandelingen en familievriendelijke activiteiten. De maaltijden zijn heerlijk en ik raad ze zeker aan voor gezinnen die actief willen zijn. In de bed & breakfast is er een recreatieruimte waar je onder andere biljart en tafeltennis kunt spelen. We zullen hier zeker terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij ons eerste bezoek aan dit pension hebben we genoten van een prettig verblijf. Hoewel de kamers en de omgeving een opknapbeurt kunnen gebruiken, wegen de positieve punten zwaarder. De kamers en badkamers zijn schoon en mevrouw Ewelina, de vriendelijke eigenaresse, staat altijd paraat. Het ontbijtbuffet is zeer uitgebreid en vers, met een overvloed aan keuzes als vers brood en yoghurt. Het avondeten is heerlijk, met royale zelfgemaakte gerechten en verrukkelijke zelfgebakken taarten en fruit toe. Een aantrekkelijk aspect is de kantine met verschillende soorten koffie en thee. De locatie is ideaal, dicht bij alle belangrijke attracties van Duszniki Zdrój en diverse eetgelegenheden. Wat ook fijn is, is de gemeenschappelijke ruimte op de bovenste verdieping, waar ontspanning te vinden is met spellen als tafeltennis, tafelvoetbal en biljart, terwijl comfortabele zenders op tv voor vermaak zorgen. Als ik weer naar Zielenc ga skiën, kies ik zeker weer voor deze plek. Groetjes, mevrouw Eweline



© 2007-2025 ReisChecker.nl