ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rubinstein

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Echt top! Alles was tiptop in orde: netjes, stijlvol, heerlijk ontbijt en super vriendelijk personeel! Zeker een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel is wat lastig te bereiken en er is geen parkeergelegenheid voor de deur. De suites zijn wel mooi, maar ze kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. Helaas was de airconditioning kapot, na herhaaldelijk aandringen kregen we uiteindelijk een andere suite toegewezen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een heerlijke plek met prachtig ingerichte kamers die een authentieke sfeer uitstralen. Helaas was de veelbelovende 'Sky Bar', waar zoveel over gesproken werd, gesloten tijdens ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

In april verbleven we in dit geweldige hotel met ongeëvenaarde service en ontzettend behulpzaam en vriendelijk personeel. Helaas kon onze geplande trip naar Auschwitz niet doorgaan, maar Justyna en George hebben er alles aan gedaan om dit probleem op te lossen, zelfs nadat we al thuis waren. Ze tonen echt een groot hart voor hun gasten. Ons verblijf in dit hotel was echt fantastisch. De kamer was ruim, schoon en voorzien van airconditioning. De badkamer was ook van hoge kwaliteit, schoon en compleet met een werkende föhn en diverse badproducten. Het enige kleine minpuntje waren de te smalle overgordijnen, maar dat wordt ruimschoots gecompenseerd door de geweldige service en vriendelijkheid van het personeel. Hier voelt de klant zich echt als een koning behandeld.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje op een prachtige plek. Het dakterras biedt een adembenemend panorama! De kamers zijn comfortabel, al zou een kleine boost in de waterdruk van de douche geen overbodige luxe zijn.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl