ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Remi

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Het hotel ziet er keurig uit en de kamers zijn comfortabel, maar helaas laat het eten te wensen over. De opties zijn beperkt met slechts één keuze in vlees of vis per dag. Als dit niet naar je smaak is, dan ben je aangewezen op een vegetarisch alternatief. De groenten zijn ook beperkt, meestal doperwten of maïs. Verder is er een tekort aan ligbedjes bij het zwembad, waardoor gasten gedwongen worden om tegen betaling een stoel op het strand te huren. Hoewel het strand niet ver is, is het onhandig dat je niet gemakkelijk terug kunt voor een drankje zonder extra kosten. Als gevolg hiervan lijkt het moeilijk om de all-inclusive prijs van het verblijf eruit te halen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid10

Ik ben zeer te spreken over Hotel Remi Cleopatra. Het personeel is vriendelijk en gastvrij, wat mijn verblijf extra aangenaam maakte. Kortom, een plek waar je zorgeloos kunt genieten. Ik heb er niks op aan te merken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Een verblijf in Hotel Remi is absoluut een aanrader! Het hotel bevindt zich op een steenworp afstand van het strand, waardoor je binnen no time met je voeten in het zand staat. De culinaire ervaring is voortreffelijk en divers, met opties voor ieders smaak. Het personeel is ontzettend vriendelijk en staat altijd klaar om te helpen. Vanuit het hotel ben je zo in het bruisende centrum, maar ook in de directe omgeving is genoeg te beleven. Een prachtig park ligt tussen het hotel en het strand, wat zorgt voor een aangename wandeling. De service in het hotel is uitstekend en je krijgt absoluut waar voor je geld. Er is een handdoekenservice, een heerlijke hamam, en de mogelijkheid om te internetten en te sporten in de fitnessruimte. De gezellige eet- en drinkgelegenheden maken het plaatje compleet. Hoewel er weinig faciliteiten zijn voor de allerkleinsten, is het hotel wel bijzonder kindvriendelijk. De kamers worden dagelijks schoongemaakt en voorzien van schone handdoeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service9

Na een verblijf van 8 dagen in dit hotel, zal ik hier niet snel meer terugkeren. Het eten laat te wensen over en de keuzes zijn beperkt. Daarnaast is de beschikbaarheid van ligbedden slecht geregeld; gedurende mijn verblijf kon ik slechts 1 dag gebruik maken van een bedje vanwege vroege reserveringen met handdoeken. De kamers lieten te wensen over op het gebied van schoonmaak en het personeel was over het algemeen niet erg spraakzaam, behalve bij de receptie. Het enige positieve punt is de locatie en de vriendelijke, spontane fotografe Serap, die ervoor zorgde dat we prachtige foto's als aandenken hebben aan onze vakantie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service7

Ons verblijf in Remi was gewoon fantastisch! We hebben totaal niets te klagen gehad. De kamers waren ruim, netjes en brandschoon, elke dag perfect schoongemaakt en opgeruimd. Ook bij het zwembad was alles tiptop in orde en kraakhelder. Vaak kom je in het voorjaar hotels tegen met achterstallig onderhoud, maar bij Remi was alles tot in de puntjes verzorgd. Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij, zelfs de manager deed zijn uiterste best en hielp mee met bijvoorbeeld het dekken van de tafels of het serveren van drankjes. Zoiets had ik nog nooit meegemaakt in Turkije. Een absolute aanrader dus!





© 2007-2025 ReisChecker.nl