ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Vincci Mediterraneo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf van twee dagen hebben we ons echt speciaal gevoeld, alsof we behandeld werden als zeer gewaardeerde gasten. We waren zelfs de Gast van de Dag, met een charmante kaart en een attent cadeautje bij aankomst. De volgende dag werden we verrast met een lokaal flesje sap en een lief briefje. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en de ruime kamer (402) was brandschoon en fris. De bedden waren comfortabel en het uitzicht was adembenemend. We kijken er zeker naar uit om nog eens terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Alles was top aan dit verblijf, alleen viel de verouderde Wifi-verbinding tegen. Gelukkig kon ik voor mijn laptop gebruikmaken van de mobiele hotspot van mijn smartphone om toch online te kunnen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, de kamers zijn comfortabel en schoon. De hygiëne is uitstekend en de service is top. De locatie is perfect, met parkeergelegenheid onder het hotel (wel tegen betaling). Let wel op dat alles vooraf betaald moet worden en niet alle verwachte toiletartikelen zijn aanwezig. Het ontbijt en de Wifi zijn wat aan de matige kant, maar al met al is het een uitstekend hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Almere is geen stad die bekend staat om zijn historische charme en sfeervolle binnenstad. Desondanks genoten wij van ons bezoek aan het theater en restaurant, die allemaal op korte afstand van elkaar liggen. Ook handig is dat je vanuit de parkeergarage direct het hotel in kunt lopen. Het hotel zelf was prima: de kamer was schoon en netjes, met twee flesjes water en zeep. De inrichting was leuk, maar het ontbrak aan een nachtkastje aan één kant van het bed - erg onhandig als je allebei een slaapapneuapparaat hebt, zoals wij. Gelukkig hebben we een stoel gebruikt. De temperatuurregeling liet te wensen over, met langzaam opwarmende kamers die ons koud lieten. Achteraf hoorden we dat we om een extra verwarming hadden kunnen vragen, al werd dit niet aangeboden na onze opmerking. Wel nam een medewerker met onze toestemming de moeite om te controleren of de klimaatregeling juist stond ingesteld. Het was onveilig om te douchen in bad, vooral als je slecht ter been bent en er geen steunen zijn. Het uitzicht vanuit de kamer was prima en het personeel was vriendelijk en attent. We werden een fijne avond gewenst bij vertrek en bij terugkomst werd er geïnformeerd of we genoten hadden. Het ontbijt was goed, maar de fruitsapjes vielen tegen door een te waterige smaak. Begrijpelijk dat het niet vers is, maar dit leek wel erg verdund. Al met al was het een aangenaam verblijf in dit hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als frequente bezoeker kom ik al geruime tijd in dit hotel. Sander, Shannon en het hele team zijn echte experts in het creëren van een gastvrije sfeer. Ik ben enorm blij met de uitstekende service die verder gaat dan alleen het kennen van mijn naam. Het team doet er alles aan om mijn verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Dit soort persoonlijke aandacht maakt elke keer weer dat ik me welkom voel. Bovendien is de locatie van het hotel zowel met de auto als het openbaar vervoer goed bereikbaar. De kamers zijn mooi en comfortabel ingericht, waardoor ze perfect geschikt zijn voor een langer verblijf. Kortom, ik ben ontzettend tevreden en zal in de toekomst zeker hier blijven terugkomen.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl