ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alanda Club

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

De appartementen zijn fantastisch, met ruime slaapkamers en badkamers. De woonkamer heeft een volledig uitgeruste keuken en een compacte kookplaat. Het balkon/terras is heerlijk ruim en biedt een prachtig uitzicht. Voor boodschappen hoef je slechts de straat over te steken naar de supermarkt, en ook een nabijgelegen restaurant serveert uitstekende maaltijden. Op slechts 300 meter bevindt zich een prachtig strand, gemakkelijk bereikbaar via een zacht hellende weg. Het strand is schoon en heeft zelfs een restaurant waar je lekker kunt eten. Op slechts 10 minuten rijden vind je het levendige Marbella, dus een auto is zeker handig. Het complex zelf is kleinschalig en de gasten komen hier echt om te genieten. Vanaf hier kun je gemakkelijk uitstapjes maken naar bijvoorbeeld Malaga, Ronda en Marbella. Wij verbleven hier met ons dochtertje van 2,5 jaar en dat ging prima. Het zwembad loopt geleidelijk af, waardoor ze veilig kon spelen. Hoewel de speeltuin niet erg groot is, hebben wij er geen gebruik van hoeven te maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

De appartementen zijn fantastisch, met ruime slaapkamers en badkamers. De woonkamer is voorzien van een keuken en een 2-pitskookplaat, en alles wat je verder nodig hebt is aanwezig. Het balkon is ruim en de terrassen zijn ook erg groot. Er is een supermarkt aan de overkant en een restaurant waar je heerlijk kunt eten. Ook bij het restaurant van het appartement kun je lekker eten. Het strand ligt op slechts 300 meter afstand, via een geleidelijk aflopende weg. Het strand is schoon en er is ook een goed restaurant. Op 10 minuten rijden vind je Marbella, dus een auto is erg handig. Wij hebben geboekt via Sudtours inclusief autoverhuur. Het appartementencomplex is knus en de gasten komen om te genieten. 's Avonds is er muziek bij het restaurant. De locatie is ideaal voor verschillende uitstapjes, zoals naar Malaga, Ronda en Marbella. Wij waren er met onze dochter van 2,5 en dat was goed te doen. Het zwembad loopt geleidelijk af, dus ze kon veilig spelen. De speeltuin is niet erg groot, maar wij hebben daar geen gebruik van gemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging7
  • Service2

De kamers zijn prachtig, maar de service laat te wensen over en het onderhoud van het hotel kan een stuk beter.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service7

De kamers zijn comfortabel en uitgerust met alle benodigde faciliteiten. Ook het restaurant biedt lekker eten. In de omgeving zijn genoeg andere eetgelegenheden om uit te kiezen. Het grootste minpunt van de accommodatie is de zogenaamde "service". Opdringerige verkoopsters proberen je aandelen te verkopen voor "club ICE", een soort timesharing, met slimme praatjes. Wanneer je NEE zegt, sturen ze gewoon andere vertegenwoordigers met een nieuw smoesje. Het is ontzettend storend!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service6

Gelegen nabij een drukke weg, met wat verkeerslawaai, maar midden in een groene omgeving en vlakbij het strand en een paar winkeltjes. Bij aankomst was het appartement niet helemaal schoon: er waren vlekken op de vloer, etensresten op het servies en kleverig bestek. De leefruimte is klein in vergelijking met de slaapkamer; we moesten zelfs het balkontafeltje en stoelen naar binnen verplaatsen om aan tafel te kunnen eten. De minikeuken is niet geschikt voor een fors persoon en er passen slechts twee pannen op de kookplaat. Helaas was er geen vaatwasser. Gelukkig werd het appartement in de loop van ons verblijf wel beter schoongemaakt en rook het fris. De wifi werkte probleemloos. Het personeel bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam. In het gezellige restaurant werden goede en gevarieerde maaltijden geserveerd tegen een redelijke prijs. Het binnenzwembad was prima voor een paar baantjes en ook de sauna voldeed aan onze verwachtingen. Er was een speeltuintje en enkele mooie buitenzwembaden aanwezig voor de nodige ontspanning.





© 2007-2025 ReisChecker.nl