ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alcazar

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service8

Dit hotel is perfect gelegen voor een stedentrip, met alles op loopafstand. Wij bezochten het in mei en genoten van het warme weer in deze levendige stad. Een ideale uitvalsbasis voor een geweldige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid5

De meeste kamers bevinden zich in het midden van het hotel en kijken uit op een sanitair afvoersysteem, wat betekent dat er weinig direct daglicht binnenkomt. Toen we vroegen om een kamer met uitzicht, zoals vermeld in de hotelbeschrijving, was dat mogelijk tegen een toeslag van € 42 per nacht per kamer. Het ontbijt voldeed aan de Spaanse normen en de kamer was keurig verzorgd. Het personeel was een beetje afstandelijk en leek hun werk te doen zonder veel extra's te bieden.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging7
  • Service6

De locatie van dit hotel is een absolute topper, met uitzicht op een prachtig bloeiend park op slechts 5 minuten van de kathedraal en op 3 minuten van de schitterende paviljoens van de Expo 1929. Wij verbleven in de ruimste kamer met een mooi uitzicht op het park, maar hoorden dat de kamers aan de andere kant van het hotel erg klein waren. Onze medereizigers waren hier niet tevreden over. Het ontbijt was oké, maar het restaurant was te krap. Voor het avondeten trokken we naar het oude centrum van Sevilla. Helaas beschikt het hotel niet over een zwembad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging10
  • Service5

Voor een snelle stedentrip waarbij je het hotel voornamelijk gebruikt om te slapen, is dit hotel redelijk geschikt. De kamers zijn schoon, maar helaas wat gehorig en aan de kleine kant. De meeste kamers bieden geen uitzicht of daglicht. We hebben ervoor gekozen om geen ontbijt bij te boeken, aangezien je voor een simpele toast en cappuccino slechts €3,60 per persoon betaalt bij een café naast het hotel. De bus vanaf het vliegveld stopt op slechts 400 meter van de accommodatie en er zijn voldoende andere mogelijkheden voor openbaar vervoer op korte loopafstand (ongeveer 250 meter). De ligging is ideaal tegenover het prachtige "Real Alcazar", dat in onze ogen zelfs mooier is dan het Alhambra in Granada. Binnen 10 minuten wandelen stonden wij al bij de kathedraal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging6
  • Service9

Hotel Alcazar ligt gunstig nabij het centrum, waardoor we konden genieten van een prachtig uitzicht op het park en de kathedraal. Hoewel de kamers niet erg ruim waren, waren ze wel goed schoongemaakt. Het ontbijtaanbod was misschien niet heel uitgebreid, maar voldoende om de dag goed te beginnen. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, en de nabijheid van een bushalte naar het vliegveld was erg handig. Al met al is Hotel Alcazar een betaalbaar hotel van goede kwaliteit waar prijs en service in balans zijn.





© 2007-2025 ReisChecker.nl