ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Saylu

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons weekendje weg waren mijn partner en ik aangenaam verrast door ons verblijf. Het hotel, hoewel slechts drie sterren, overtrof onze verwachtingen. De kamers waren niet alleen kraakhelder en comfortabel, maar boden ook een adembenemend uitzicht. Gelegen nabij een bruisend winkelcentrum, was de hygiëne van topniveau en het personeel uiterst gastvrij. Ons geluk kon niet op. Bovendien was de prijs een aangename verrassing, slechts 50 euro per nacht in juli. Ongetwijfeld komen we hier nog eens terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Als buschauffeur heb ik eens per e-mail gevraagd of ik de bus kon parkeren bij het hotel. Helaas kreeg ik van een zekere Mario te horen dat dit niet mogelijk was. Groot was dan ook mijn verbazing toen ik aankwam bij het hotel en twee bussen geparkeerd zag staan. Bij navraag bleek dat de bussen binnen stonden geparkeerd en dat ik, gezien ik geen groep bij me had, geen parkeerplek kreeg. Voel ik me dan geen klant meer alleen maar omdat ik met de bus reis? Het antwoord leek me onjuist. Eerlijker was geweest als ze hadden gezegd dat er al meerdere groepen waren en er geen ruimte meer was voor extra bussen. Maar goed, ze gaven me het beste 'uitzicht' op de geparkeerde bussen, zodat ik me in ieder geval kon vermaken!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn comfortabel en uitgerust met kwalitatieve matrassen. Het personeel is uitzonderlijk vriendelijk en de locatie is ideaal, vlakbij een winkelcentrum.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Er ontbreekt meer dan dat er aanwezig is. De beloofde minibar bleek een niet-functionerende koelkast te zijn, de alarmklok was spoorloos, de airconditioning blies alleen warme lucht (in Granada!), en er stond een open stopcontact in de kamer. Zowel de kamer als het hotel komen achterhaald over. Het ontbijt is redelijk, gezien de prijs is het nog acceptabel. Een pluspunt is dat de kamers ruim zijn, met comfortabele bedden. Het is handig dat er parkeergelegenheid op het terrein is. Toch kan ik het niet aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is een geweldige keuze voor een verblijf tijdens een bezoek aan Granada. De medewerkers zijn gastvrij en de kamers zijn goed onderhouden. Het ontbijt is simpel maar voldoende.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service5

Dit uitstekende hotel heeft een ideale locatie op slechts 5 minuten van het Alhambra en dichtbij de prachtige Sierra Nevada. Het is de perfecte plek voor een tussenstop of als uitvalsbasis voor het verkennen van de omgeving.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging8
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid2

Het hele hotel wordt geteisterd door een onaangename geur en het tapijt is bezaaid met vuile vlekken. Het ontbijt laat ook nogal te wensen over. De kwaliteit van de voorzieningen voldoet zeker niet aan de verwachtingen die je zou hebben bij een driesterrenhotel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl