ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Elba Sara

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel met prachtige kamers met uitzicht op zee. Het hoogtepunt van ons verblijf was absoluut de service van Tim bij de receptie. Het was zo verfrissend om in onze eigen taal aangesproken te worden en dat gaf onze vakantie een speciaal tintje. Een echte aanrader voor Nederlandse en Belgische gasten. We komen zeker nog eens terug! Tot snel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel geeft je een gemengde ervaring. Hoewel het niet aan de verwachtingen van een 4-sterrenhotel voldoet, heeft het wel zijn sterke punten. De kamers zijn weliswaar schoon, maar vertonen tekenen van ouderdom en werden niet regelmatig genoeg schoongemaakt. Het aanbod aan eten is divers en van goede kwaliteit, maar de onvriendelijke service en onoplettendheid van het personeel laten te wensen over. Het zwembad is een hoogtepunt, met twee verwarmde baden, waarvan de kleinste aangenaam warm was. Helaas zijn de ligbedden niet altijd even schoon en vertonen ze tekenen van slijtage. Het gebrek aan vriendelijkheid en behulpzaamheid bij de receptie en het personeel is een groot minpunt, met enkele uitzonderingen daargelaten. De omgeving biedt weinig activiteiten, met enkele winkeltjes en restaurants die vooral gericht zijn op Engelse toeristen. Als je op zoek bent naar ontspanning aan het zwembad of strand, is dit hotel een goede keuze. Voor wie meer actie en avontuur zoekt, is het wellicht beter om naar een ander eiland uit te wijken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastische vakantie ervaren in dit hotel met een prachtige entree en vriendelijke medewerkers bij de receptie. De ruime kamer was van alle gemakken voorzien en werd goed onderhouden, met mooie verduisterende gordijnen en lichte gordijnen. Heerlijke tweepersoonsbedden en een eigen terras met zitje maakten het verblijf extra comfortabel. De kamer had alles wat je nodig had: thee, koffie, waterkoker, bureau en koelkast. De badkamer was keurig en voorzien van alle benodigdheden. Het hotel had veel personeel dat zorgde voor het restaurant, zwembad, tuinen en schoonmaak van de kamers. Het zwembad was schoon en voorzien van ligbedden. De eetzalen boden een grote variëteit aan gerechten voor ontbijt, lunch en diner, met veel gezonde opties en heerlijke desserts. Er waren tal van activiteiten voor zowel jong als oud. De inrichting van het hotel in oude Romeinse stijl met marmeren details gaf een unieke sfeer. Hoewel het onderhoud hier en daar geüpdatet kon worden, droeg het bij aan de charme van het hotel. Helaas waren er enkele gasten die niet netjes waren en afval op de grond gooiden, wat resulteerde in ongewenste bezoekers zoals kakkerlakken. Ondanks de inspanningen van het personeel om het schoon te houden, was er soms nog wat overlast. Desondanks hebben wij enorm genoten van ons verblijf en willen we zeker nog een keer terugkomen. Bedankt voor een onvergetelijke vakantie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een fantastisch verblijf gehad in dit hotel! Er zijn twee grote zwembaden en het eten is heerlijk divers, zelfs voor iemand die niet veel eet. Mijn kamer was brandschoon en het animatieteam was geweldig. Ik heb meerdere keren deelgenomen aan de aqua zumba met hen. Op de laatste avond had ik een leuk gesprek met Cynthia van het animatieteam, zo'n vriendelijke en attente persoon! Ze zetten zich echt in om alle gasten, jong en oud, te vermaken. Het enige minpuntje was dat er niet veel winkels in de buurt waren, alleen een klein winkelcentrum. Ik hoorde dat je voor meer winkels beter naar Corralejo kon gaan. Hartelijke groeten, Simone uit Nederland



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij onze aankomst werden we geconfronteerd met kamers die een complete teleurstelling waren. Overal lagen haren en kruimels, de lichtknoppen plakten en de stoelen hadden vieze vlekken. Het leek alsof er in tijden niet was schoongemaakt. Na het tonen van meerdere vuile kamers en een teleurstellende inspanning van het personeel, kozen we voor de 'schoonste' kamer. Helaas bleek ook deze vol met gebreken en smerigheid te zitten, van schimmel in de badkamer tot vieze handdoeken en stoffige stopcontacten. Ondanks herhaaldelijke klachten aan de receptie kregen we slechts een oppervlakkig excuus en een onbruikbare spa-voucher als 'compensatie'. Het fruit was hard, het bestek vies en de hygiëne liet veel te wensen over. Het enige positieve waren de buitenzwembaden. Al met al bood dit hotel geen enkele bevredigende oplossing voor onze problemen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl