ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sercotel Best Western Alfonso Xiii

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer is comfortabel met een luxe inloopdouche. Het ontbijt is smakelijk en alles ziet er keurig uit. Het bed is heerlijk om in te slapen. Let wel op dat parkeren wat lastig kan zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is absoluut een aanrader vanwege de uitstekende centrale ligging en de brandschone kamers. Het enige punt van kritiek is dat het personeel iets vriendelijker zou mogen zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Isabel en Miguel van de receptie verdienen een pluim, ze staan altijd klaar om te helpen en denken met je mee. Echt top service!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was een geweldige ervaring, voornamelijk door de buitengewoon behulpzame medewerkers. Bij de receptie werden onze vragen vriendelijk beantwoord, of het nou ging over het hotel zelf of de dichtstbijzijnde parkeergarage. Het personeel was uiterst attent en gaf duidelijke informatie. Vooral de service op de vijfde verdieping (bar-restaurant) verdient een speciale vermelding. Ondanks de drukte was de bediening uitstekend en efficiënt. De aanbevelingen van Sonia over wat te bestellen waren spot on - we hebben heerlijk gegeten. Al met al een uitstekend hotel. Ik zou het aan iedereen aanbevelen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Toen we aankwamen, werden we begroet door Isabel, die nogal afstandelijk overkwam. Haar begroeting liet wat te wensen over. Ook de rest van het personeel leek niet erg spraakzaam of betrokken. Gelukkig was het hotel zelf in orde en waren de kamers comfortabel. Een pluspunt was de vriendelijke portier bij de naastgelegen garage, waar we tegen een vergoeding konden parkeren.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl