ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Abba Reino De Navarra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Recentelijk heb ik een nacht doorgebracht in dit hotel en ik moet zeggen dat ik onder de indruk was van de kamer. De moderne inrichting, netheid en ruimte maakten mijn verblijf zeer aangenaam. De badkamer was prachtig en ruim, wat het hele plaatje compleet maakte. Het is duidelijk dat het hotel onlangs gerenoveerd is en het resultaat mag er zeker zijn. Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen en het zitgedeelte met de bank voegde echt wat gezelligheid toe. Het enige minpuntje was dat dit gedeelte op zaterdagavond niet goed verlicht was. Het zou fijn zijn geweest om daar te kunnen ontspannen en socializen als er meer licht was geweest. De locatie van het hotel in de buurt van de Yamaguchistraat was voor ons perfect. Hoewel het niet midden in het centrum van Pamplona ligt, vonden we deze wijk ideaal. Parkeren was geen probleem, en mocht er geen plek zijn, dan was er altijd nog een parkeergarage beschikbaar. Een aangename wandeling van 25 minuten bracht ons naar Plaza del Castillo, waarbij we onderweg van de Citadel en de Taconera-tuinen konden genieten. We zullen zeker terugkomen naar dit hotel voor een volgend verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie heeft fraai ingerichte kamers, maar het toewijzen van een kamer voor drie personen aan een individuele gast voor een verblijf van drie weken is onhandig. De overbodige ruimte van de bank voor drie personen beperkt de bewegingsvrijheid in de kamer, zelfs voor één persoon. Het ontbijt was acceptabel, maar er ontbraken warme opties naast het roerei, in tegenstelling tot andere, goedkopere hotels in Pamplona met uitgebreidere ontbijtmogelijkheden. De fitnessruimte was erg klein en kon slechts drie personen tegelijk herbergen, waardoor het moeilijk was om naast elkaar te trainen. Gelukkig had de gast wel essentiële items meegenomen zoals desinfectiemiddel en weerstandsbanden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor een overnachting uit medische noodzaak zijn we in dit hotel terechtgekomen, aangezien we vanuit het buitenland kwamen. De service was uitstekend, het personeel straalde duidelijk plezier uit in hun werk en dat is voelbaar voor de gasten. Het hotel ligt op slechts 5 minuten lopen van het ziekenhuis. De kamer was gewoonweg perfect: de bedden en kussens waren van topkwaliteit en alles was brandschoon. Er was geen geluid van buiten en het was goed donker 's nachts. Parkeren was gemakkelijk recht voor de deur en de verwarming kon gemakkelijk worden geregeld naar wens. Vanwege toekomstige medische bezoeken aan Pamplona zullen we zeker terugkeren naar dit hotel, gezien de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het enige minpuntje dat we kunnen noemen is dat de kledingkast geen deur had.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prima accommodatie

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ietsje buiten het hart van de stad gelegen. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Het personeel is gastvrij en behulpzaam. Het ontbijt is opvallend gevarieerd en smakelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Een aangename verrassing! Ondanks dat het een 3-sterrenhotel is, hebben we de service en vriendelijkheid van het personeel van 5-sterrenkwaliteit ervaren, van de kamers tot aan de faciliteiten.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl