ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Diamante Suites

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Onlangs verbleef ik in het Aluasoul hotel waar ik een all-inclusive arrangement had geboekt. Bij aankomst ontdekte ik dat niet alle drankjes waren inbegrepen, wat teleurstellend was. Daarnaast kan de indeling met trappen beter worden georganiseerd voor meer gemak, bijvoorbeeld een betere toegankelijkheid vanaf het zwembad naar boven. De bedden waren erg hard en zouden wel wat comfortabeler mogen zijn. Ook kreeg ik meerdere keren last van maagzuur na het eten, wat de ervaring niet ten goede kwam. Maar zoals ze zeggen, je kunt niet altijd geluk hebben. Ondanks deze punten heb ik niets aan te merken op het vriendelijke personeel dat goed werk leverde. De kamers waren ruim en het uitzicht op de Teide en de zee was werkelijk prachtig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Samen met mijn partner verbleef ik hier acht dagen en zeven nachten. Dit hotel heeft een volwassen sfeer met tal van activiteiten en een fijn zwembad. Onze kamer was keurig en het uitzicht op de bergen maakte het echt de moeite waard. Hoewel het ontbijt redelijk was, lieten de lunch en het avondeten te wensen over. Na de maaltijden hadden we vaak last van buikpijn, waardoor we de lunch vaak oversloegen. Gelukkig was het eten bij de 'Poolbar' wel vers en smakelijk, in tegenstelling tot de koude patat en pizza bij het diner. Het personeel was over het algemeen vriendelijk en de cocktails en het bier waren goed. Ik zou dit hotel zeker aanraden, maar verwacht geen culinaire hoogstandjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het adembenemende panorama, de luxueuze kamers en de vlekkeloze hygiëne maakten ons verblijf compleet. De wandeling naar de zee was een fluitje van een cent, maar de klim terug was een sportieve uitdaging. Onze waardering gaat uit naar het attente personeel, de vriendelijke schoonmakers, de behulpzame receptie en het enthousiaste animatieteam voor een onvergetelijke week. Op Eerste Kerstdag en Oudjaarsavond genoten we van een feestelijk uitgebreid buffet.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is werkelijk een verborgen parel. De kamers zijn ruim en vlekkeloos schoon, en het ontbijt dat we genoten was om van te watertanden. De bedden waren heerlijk comfortabel en elke dag werd onze kamer keurig opgeruimd. Het zwembad bood verfrissing en ontspanning. Voor degenen die met de auto komen, is er de optie van een eigen parkeergarage, hoewel er ook een openbare parkeerplaats in de buurt beschikbaar is. Zowel het strand als het centrum van de stad zijn op loopafstand bereikbaar, hoewel sommige wegen misschien wat steil lijken. Als je echter rustig aan doet, is het allemaal prima te belopen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De suitekamers zijn stijlvol en eigentijds ingericht, hoewel onze sofa een beetje doorzakt was. Het zicht vanuit onze kamer op de begane grond was wat beperkt en keek uit op een schaduwrijke plek. Het ontbijt was heerlijk gevarieerd, alhoewel het menu elke dag hetzelfde was. De service was over het algemeen goed, al moesten we wel twee keer vragen om een extra dekbed in maart, toen het nog behoorlijk fris was.



© 2007-2025 ReisChecker.nl