ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Los Angeles

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het hotel mist wat sfeer en de appartementen zijn nogal basic en gedateerd. Het gezamenlijke terras nodigt niet echt uit en het was een tegenvaller dat we ons afval zelf moesten meenemen na het uitchecken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Deze accommodatie heeft me aangenaam verrast, vooral gezien de omstandigheden rondom Covid-19. De kamer was geweldig, de airco was perfect, de koelkast was ideaal en het zwembad was heerlijk. De locatie was ook perfect, gelegen in een statig hotel. Helaas liet de wifi te wensen over en viel deze regelmatig uit, wat zeker verbeterd kan worden. Als de wifi wel werkte, konden we zelfs Nederlandse tv-programma's terugkijken, wat een leuke extra was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Met een kamer aan de zonnige kant geniet je van een balkon met een adembenemend uitzicht op de met sneeuw bedekte toppen van de Sierra Nevada. Het hotel zou baat hebben bij een vernieuwing, maar de kamers kunnen nogal gehorig zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik had een redelijk aangenaam verblijf. Pluspunten: De locatie is ideaal, op ongeveer 15 minuten lopen van het centrum van Granada en dichtbij het Alhambra (slechts 5 minuten met de bus). Het zwembad is fantastisch om te genieten van het warme weer; het is er rustig en ontspannen, vaak heb je het helemaal voor jezelf. Geen handdoekenrace zoals in grote drukke hotels. Het eten in de snackbar was lekker. Het personeel in de bar, receptie en spa was opvallend vriendelijk en behulpzaam. De kamer was ruim. De authentieke inrichting van het hotel met een leuke mix van klassieke decoratie sprak ons enorm aan. Het hotel heeft een eigen persoonlijkheid die we waardeerden. Minpunten: De kamer had enigszins een ouderwetse uitstraling en kon wel een opfrisbeurt gebruiken. De badkamer rook af en toe onaangenaam en de doucheput leek niet al te hygiënisch. Vanwege de ligging aan een weg hoor je tijdens het zwemmen auto's voorbijrazen. De spa is gedateerd en heeft weinig faciliteiten voor de prijs die je betaalt. De massages waren wel erg goed. Het ontbijt was acceptabel voor een paar dagen, maar elke dag hetzelfde en soms leken de broodjes niet vers. Een gezonder en minder suikerrijk ontbijt met bijvoorbeeld verse yoghurt en sinaasappelsap zou beter zijn. Voor een kort verblijf in Granada was het echter prima. Het hotel voelt niet als een standaard viersterrenaccommodatie, eerder als drie sterren. Met enkele verbeteringen heeft het zeker potentieel. De prijs-kwaliteitverhouding was redelijk. Over het algemeen kijken we niet negatief terug op ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit hotel was zeer aangenaam. De ligging is perfect en de prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. De ontspannende sfeer bij het zwembad met bar was heerlijk, terwijl het ontbijt van hoge kwaliteit was. Gasten die met de auto komen kunnen gebruik maken van de betaalde parkeergarage. Wat ons aangenaam verraste was het feit dat er speciaal voor onze hond een bedje en voerbakje klaar stonden. De kamers waren schoon en voorzien van comfortabele bedden en goedwerkende airconditioning. Hoewel er wat kleine onderhoudspunten waren, zoals een douche die niet helemaal naar behoren werkte, mocht dat de pret niet drukken. Al met al was ons verblijf in dit hotel zeer aangenaam.



© 2007-2025 ReisChecker.nl