ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Presidente

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van het hotel is redelijk gunstig, gelegen aan Recoletas Street, hoewel ik moet zeggen dat het niet in het meest ideale deel van Granada ligt. Het feit dat het hotel slechts één verdieping heeft en dat je moet inchecken bij het hotel aan de overkant - omdat ze onder hetzelfde management vallen - zorgt al voor de nodige ongemakken. Wat betreft de ene plant die er staat: dat is misschien niet zo'n groot probleem, maar het ontbreken van een receptie en het gevoel van onveiligheid dat daardoor ontstaat, is zorgwekkend. Om het hotel binnen te komen, moet je een code intoetsen bij de voordeur en met je kaart naar je kamer gaan. Op het eerste gezicht lijkt de netheid in orde te zijn - de geur bij binnenkomst doet je dat geloven - maar bij nadere inspectie blijkt het tegendeel. Vuile hoekjes in de kamer en vooral in de badkamer zijn een afknapper. De lakens vertoonden gele vlekken en het douchegordijn was vies. De navulbare douchegels van Rituals bleken nep te zijn en de matrassen waren niet echt comfortabel, met een neiging om in het midden door te zakken. Over het nachtkastje zal ik maar zwijgen, en alsof dat nog niet genoeg was, werden we buitengesloten omdat de telefoon niet werkte. De toiletten hadden geen borstel en de spoelbak raakte regelmatig verstopt. Al met al is het voor mij zeer onzeker of ik ooit nog eens naar dit hotel zal teruggaan.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een perfecte locatie voor ontdekkingsreizigers en vakantiegangers in Granada. We kwamen te voet vanaf het treinstation en werden aangenaam verrast door de zeer comfortabele kamers en de enorm ruime badkamer. Hoewel ik wel moet zeggen dat de wastafel een klein beetje verstopt leek te zijn. De kamers waren schoon, goed georganiseerd en zeer praktisch ingericht. Het personeel was uiterst vriendelijk en gaf ons handige tips voor onze verkenningstochten door de stad. Bij het inchecken moesten we naar het hotel aan de overkant van de straat, wat geen probleem was. Op de bovenste verdieping konden we genieten van een heerlijk uitgebreid ontbijt met een prachtig uitzicht over de heuvels, alles voor een redelijke prijs. Tijdens ons verblijf zagen we zelfs de sneeuw vallen, wat een prachtig gezicht was. De prijs-kwaliteitverhouding was zeer goed. Wij komen uit Argentinië en bezochten het hotel in 2024. We waren ontzettend tevreden en kijken er nu al naar uit om terug te keren! De Wi-Fi was ook uitstekend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel straalt een zekere schoonheid uit, ondanks het feit dat het slechts twee sterren heeft. Een van de opvallende aspecten is dat er geen fysieke receptie aanwezig is. Bij aankomst ontvang je een code en kun je meteen naar je kamer gaan. Gelukkig is er altijd hulp beschikbaar aan de overkant van de straat, waar het personeel uiterst vriendelijk is. Het enigszins ongemakkelijke punt is dat de deur van de kamer een tijdje open blijft nadat je de code hebt ingevoerd, waardoor het een beetje zorgwekkend is dat iedereen zomaar naar binnen kan lopen. Een ander minpuntje was dat de badkamer bij aankomst een sterke geur van leidingen had, wat resulteerde in het sluiten van de deur om de geur te vermijden. Daarnaast zorgen de dunne muren voor weinig privacy, omdat geluiden gemakkelijk doordringen en je alles om je heen kunt horen. Ondanks deze nadelen, zijn de locatie en het vriendelijke personeel absoluut hoogtepunten van het verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prima in orde

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een aangenaam hotel gelegen in het hart van de stad, compleet met een handige ondergrondse parkeergelegenheid.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging9
  • Service3

De ondergrondse garage van het hotel is handig, en er is gratis WiFi beschikbaar. De locatie is ideaal voor het verkennen van de omgeving, maar in de avond kan het nogal lawaaiig zijn. Houd er rekening mee dat als je om 8:30 uur bij het Alhambra wilt zijn, je mogelijk geen ontbijt kunt nemen, omdat het pas om 8 uur beschikbaar is en het Alhambra op 20-30 minuten loopafstand ligt. Het ontbijt wordt ook geserveerd met niet-gekoelde items zoals kaas, yoghurt en sap, wat de ervaring kan beïnvloeden. Het servies was niet al te schoon, en de kamer had harde bedden, vieze lakens, een lawaaierige airconditioning en een kleine badkamer waar de deur niet helemaal kon openen. Douche nemen resulteerde in een overstroomde badkamer.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl