ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hesperia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Hallo, de kamer was erg compact. Er was zelfs geen bar of café beschikbaar. Het bed had zelfs geen dekbed. Eerlijk gezegd, verdient dit hotel geen vier sterren. Het ontbijt was ook niet vergelijkbaar met andere hotels in dezelfde klasse waar we hebben verbleven. Groeten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel behooeft geen vier sterren om indruk te maken, want er is geen bar, restaurant of café te vinden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een oase van rust en sereniteit, waar gastvrijheid hoog in het vaandel staat. De netheid en elegantie stralen ervan af en zorgen voor een aangename sfeer. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam, waardoor je je meteen welkom voelt. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend, waardoor je waar krijgt voor je geld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gratis parkeren vlakbij, ruime en frisse kamers. Op slechts een korte wandeling van vijf minuten naar het historische centrum, waardoor deze accommodatie voor mij ideaal is gelegen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl