ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Plaza Mayor

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel verdient zeker 5 sterren, al zou je het ook wel een 4-sterrenhotel kunnen noemen. Het team van medewerkers is meer dan vriendelijk en zeer attent. De mogelijkheid om te parkeren, hoewel tegen extra kosten, was ontzettend handig. De ligging van het hotel was gewoon perfect, vooral als je de gelukkige gast bent die kamer 206 krijgt toegewezen... Werkelijk adembenemend! Het ontbijt was van topkwaliteit en overtrof alle verwachtingen. Onze kamer was heerlijk ruim, met genoeg kastruimte en comfortabele zitgelegenheid om te genieten van het prachtige uitzicht. 's Nachts was het er heerlijk stil, waardoor we echt konden ontspannen. Ik kan dit NH Hotel van harte aanbevelen vanwege het uitzonderlijke comfort dat het biedt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een toplocatie, met kamers die niet alleen comfortabel en goed uitgerust zijn, maar ook een heerlijk ontbijt serveren. Tijdens mijn zakelijke verblijven ben ik vooral onder de indruk geraakt van het personeel. Zowel bij de receptie als in het restaurant zijn ze enorm professioneel en charmant. Hun vriendelijkheid en harde werk verdienen echt een pluim!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben een geweldige tijd gehad bij NH Plaza Mayor - het voelde als een echte thuiskomst vanaf het moment dat we binnenstapten. Het personeel, vooral Silvia, stond altijd paraat voor al onze behoeften. De locatie midden op het centrale plein en vlakbij authentieke restaurants in Leon was adembenemend. Onze kamer was compleet ingericht en het uitgebreide ontbijt was top, mede dankzij het attente ontbijtpersoneel. Handig was ook de ondergrondse parkeergelegenheid onder het hotel. Voor mijn volgende verblijf weet ik al precies waar ik zal verblijven - dit hotel is absoluut een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij een bezoek aan León is het NH Hotel een absolute must voor wie op zoek is naar een plek om te verblijven. De kamers zijn niet alleen ruim en modern, maar bieden ook het nodige comfort. Echter, de grootste verrassing wacht bij het ontbijt! Het is werkelijk een feest om je dag te starten met zo'n uitgebreid en zorgvuldig samengesteld ontbijt. Je wordt verwend met een scala aan opties, van gezonde klassiekers zoals kurkuma en spirulina tot een overvloed aan gedroogd fruit en knapperige verse groenten voor in je omelet. Niet te vergeten het indrukwekkende assortiment aan broodsoorten en vleeswaren. Zoetekauwen zullen niet teleurgesteld worden door de heerlijke gebakjes en zoetigheden. En alsof dat nog niet genoeg is, is er zelfs een hoekje gewijd aan lokale producten, wat een geweldige manier is om de smaken van de streek te ontdekken! De algehele ervaring wordt versterkt door het vriendelijke personeel. De bediening is niet alleen professioneel, maar ook warm en gastvrij, waardoor je je meteen thuis voelt. Concluderend: een verblijf in NH Hotel León is een aanrader op zich, maar het ontbijt? Dat is echt een belevenis die je niet mag missen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging is top en het personeel is erg gastvrij. De kamers zijn lekker ruim en het ontbijt is zeer uitgebreid.



© 2007-2025 ReisChecker.nl