ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel La Moraleja

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De dienstverlening was uitstekend. De kamers waren uitzonderlijk ruim en comfortabel, met een handige keuken. Echter, de locatie was afgelegen van het bruisende centrum. Het enige minpunt was de trage WiFi-verbinding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer was fantastisch en onberispelijk schoon, maar de gangen van het hotel gaven een wat verouderde indruk. Desondanks zou ik deze accommodatie aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn ruim, maar kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. Het hotel is gelegen op slechts 10 minuten lopen van de dichtstbijzijnde metrohalte, wat betekent dat je binnen 45 minuten in het centrum kunt zijn. De roomservice is efficiënt en het personeel is erg gastvrij. Zeker een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel straalt een elegante uitstraling uit, maar kan wel wat verfrissing gebruiken om het te moderniseren, aangezien het momenteel te traditioneel is ingericht. De kamers zijn zeer ruim, met een grote werktafel en comfortabele banken. Het zou fijn zijn als de verlichting 's nachts bij de hoofdingang verbeterd zou worden, aangezien het nu donker en een beetje verlaten aandoet.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik ben redelijk tevreden over dit hotel vanwege de ruime en gezellige appartementen. Wel moet ik zeggen dat de omgeving wat tegenviel, vooral wanneer de bedrijven in de buurt sluiten en het er wat verlaten uitziet. Dit doet echter geen afbreuk aan de kwaliteit van het verblijf. Al met al, zou ik dit hotel aanraden voor zakenreizen of aan gasten die met een eigen auto kunnen rondreizen.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl