ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ciudad De Burgos

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op weg naar mijn bestemming belandde ik hier per toeval en besloot spontaan om te overnachten. Het hotel bleek een aangename verrassing te zijn, gunstig gelegen naast de snelweg. Het warme welkom, de ruime en sfeervol ingerichte kamer en niet te vergeten de luxueuze regendouche zorgden voor een zeer comfortabel verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is altijd onze betrouwbare keuze wanneer we op reis zijn naar bestemmingen zoals Portugal en Spanje. De service is top, de kamers zijn netjes en van goede kwaliteit. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend en we zijn altijd blij met ons verblijf hier. Het voelt als thuiskomen na al die jaren van reizen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is perfect voor reizigers die onderweg zijn naar Spanje of Portugal. De kamers zijn ruim en voorzien van comfortabele bedden, ideaal voor zowel mens als viervoeter. Ondanks de nabijheid van de snelweg is er geen sprake van lawaai of overlast. Er is zelfs een speciale ruimte waar je met je honden kunt genieten van een aperitief, ontbijt of diner. Een fantastische ervaring en aanrader voor hondenliefhebbers en hun trouwe metgezellen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk een pareltje met een prachtig design. De kamers zijn heerlijk luxe en ingericht met grote bedden en een schitterende ruime badkamer. Alles straalt hier netheid en perfectie uit. Het hotel beschikt over uitstekende faciliteiten, inclusief een gezellige bar en een restaurant. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Bovendien is het hotel zeer diervriendelijk, zo kreeg onze Beagle zelfs een speciaal welkomstpakket. De locatie van het hotel is ook ideaal, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. Ik kan dit hotel absoluut aanraden voor een heerlijk verblijf, en onze viervoeter sluit zich daar volledig bij aan! Bedankt voor de fantastische ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een aantal jaren geleden waren we hier al eens geweest en dat was redelijk. Maar nu we toch weer hier terecht zijn gekomen, zijn we aangenaam verrast door de positieve veranderingen. De prijs-kwaliteitverhouding is nu echt in orde. Het hotel heeft een flinke renovatie ondergaan, de kamer is comfortabel, mooi, brandschoon en sfeervol. We hebben zelfs nog genoten van de zon op het terras in de middag. Het personeel was erg vriendelijk en sprak ook nog eens goed Engels. Het restaurant serveert heerlijk eten en het ontbijt was buitengewoon uitgebreid naar Spaanse normen. Bovendien is het hotel gunstig gelegen aan de snelweg en er is voldoende parkeergelegenheid recht voor de deur. Kortom, een absolute aanrader!



© 2007-2025 ReisChecker.nl