ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Costa Verde

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

De kamers zijn wel wat gehorig, maar gelukkig zijn de bedden comfortabel en is alles goed schoongemaakt. Het eten is oké, maar niet uitmuntend. Mocht je een auto willen huren, vermijd dan de eerste verhuurder die je tegenkomt, ze proberen je af te zetten. Loop liever een stukje verder naar beneden. Wij huurden onze fietsen bij een zaakje iets verderop en dat was perfect. Het personeel doet hard zijn best, maar komt niet heel vriendelijk over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service6

Het hotel is gelegen op een afstand van de boulevard, wat betekent dat je eerst een steile weg naar beneden moet nemen en vervolgens nog een heel eind naar rechts moet lopen voordat je bij de boulevard bent. In totaal kost dit al gauw zo'n 30 minuten. De kamers zijn compact, maar wel schoon. Helaas is er veel geluidsoverlast, vooral van luidruchtige jongeren die 's ochtends vroeg terugkomen van feestjes en zelfs in de kamer nog doorgaan met hun afterparty. Het eten, hoewel eenvoudig van aard, was wel warm en werd regelmatig bijgevuld. Helaas was de drankvoorziening teleurstellend; je krijgt slechts 2 drankjes per persoon en zelfs als je met een groep van 4 personen dicht bij de bar zit, moet je twee keer lopen om drankjes te halen. Het personeel lijkt je zelfs te negeren, ook al zien ze dat je met z'n vieren aan een tafel zit en klaar bent voor je bestelling.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging3
  • Service8

De kwaliteit van dit hotel is de laatste tijd sterk verminderd, vooral op het gebied van eten. Er werd duidelijk bezuinigd op maaltijden, met lauwe pasta en slappe, vettige friet die in overvloed aanwezig waren en weinig variatie boden. Bovendien was er een opvallende Belgische gast genaamd Jacco die het personeel voortdurend op de hielen zat en aan zichzelf prioriteit gaf. Zijn constante aanwezigheid en eisende gedrag werden als zeer irritant ervaren, en hij eiste zelfs elke avond een zangoptreden, waarbij hij boos werd als hier niet aan werd voldaan. Een pluim voor het personeel dat dagelijks met deze situatie moest omgaan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging4
  • Service9

Een verblijf in Hotel Costa Verde is absoluut een aanrader! Het strand is op korte loopafstand bereikbaar en de service is uitstekend. Dagelijks schone handdoeken, een keurig opgemaakt bed en een frisse kamer. Hoewel de badkamer aan de kleine kant is, doet dit geen afbreuk aan het comfort. Dit hotel verdient eigenlijk wel een solide viersterrenbeoordeling.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service10

Voor de prijs die je betaalt, is dit hotel zeker een goede keuze. De kamers zijn eenvoudig, maar worden goed schoongehouden. De bedden liggen comfortabel en elke kamer is uitgerust met een grote ventilator, wat handig is voor gasten die de voorkeur geven aan geen airconditioning (al is deze ook beschikbaar). Het strand is op ongeveer tien minuten loopafstand, terwijl het centrum (met uitgaansgelegenheden) op zo'n 15 minuten lopen te bereiken is. Het personeel is vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Wat betreft het eten, dat is helaas niet van topkwaliteit. Toch is het all-inclusive arrangement nog wel acceptabel gezien de prijs. Het eten kan wat vettig en flauw zijn, maar over het algemeen is dit zeker een aangenaam hotel om te verblijven.





© 2007-2025 ReisChecker.nl