ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Alexandra Aparthotel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een perfecte ligging en het personeel is vriendelijk en behulpzaam bij het vinden van een betaalbare parkeerplek niet ver van het hotel. Het appartement is ruim en goed ingedeeld, maar helaas een beetje lawaaiig 's nachts vanwege de airconditioning. De kleine zwembad is niet echt nodig. Het ontbijt is oké, maar niet meer dan dat.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een aangenaam hotel in de buurt van het historische centrum, dat goed wordt onderhouden en betaalbaar is. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De kamers zijn uitgerust met een föhn, airconditioning, koelkast en televisie. Hoewel er geen parkeergelegenheid is, is er in de omgeving een handige en voordelige openbare parkeerplaats beschikbaar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van het hotel is werkelijk fantastisch en het personeel is enorm gastvrij. Hoewel de badkamers wel wat opknapbeurten, geluidsisolatie en updates kunnen gebruiken, is de algehele hygiëne uitstekend, zijn de bedden ontzettend comfortabel en is het zwembad prachtig. Vergeet echter niet dat de kamers op de eerste verdieping grenzen aan de ontbijtzaal, waar 's ochtends vroeg veel lawaai wordt gemaakt vanaf 7 uur. Deze kamers zijn helaas niet goed geluiddicht, dus uitslapers kunnen beter elders verblijven. Ik hoop dat deze informatie van nut is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Samen verbleven we in een hotel dat over het algemeen prima was. Laten we beginnen met de positieve punten: de locatie was geweldig. De stad was klein en gemakkelijk te voet te verkennen, met tal van prachtige straatjes in de buurt, de belangrijkste plein was dichtbij, en een Carrefour supermarkt lag op slechts drie minuten afstand. Ook was het slechts een wandeling van 10-15 minuten naar de bushaltes en een half uur naar het verste winkelcentrum. Langs de straat Rambla Nova waren er veel bars waar je bijvoorbeeld sangria voor de helft van de prijs op het hoofdplein kon krijgen. Het strand was op 15 minuten loopafstand, een aangename route die minder vermoeiend was dan verwacht. Wat betreft het personeel, wil ik graag de receptioniste Tatiana noemen die uitstekende ondersteuning bood, ons vertelde waar naartoe te gaan en wat te zien, welke winkels open waren wanneer alles gesloten was, enzovoort. Veel dank aan haar! Nu over de nadelen van het hotel: bij het boeken hadden we verschillende foto's van kamers gezien, waaronder luxe kamers, in plaats van specifieke foto's van de kamer die we kregen. Onze kamer was prima, maar verschilde van de foto's die we hadden gezien, bijvoorbeeld met schilderijen boven het bed en de grootte van het balkon en de kamer. Ook al was het een kleinigheid, aangezien er op alle foto's schilderijen te zien waren, hebben we ze niet in onze kamer kunnen vinden, wat niet overeenkwam met de beschrijving op de boekingssite. Al met al hadden we iets meer verwacht, maar we waren niet teleurgesteld, het was acceptabel. Een bidet in de badkamer was zeker een pluspunt, maar het water was alleen koud. De vriezer werkte niet goed, dus ik zou niet aanraden om er iets in te bewaren, vooral geen ijs. De koelkast had ook beperkte ruimte. De schoonmaakster deed de afwas niet, er was geen vaatwasser of waterkoker aanwezig, één van de kachels werkte bijna niet, het duurde meer dan een uur om water te laten koken, de tweede leek prima te werken. Er was geen geluidsisolatie, wat kritiek is voor een hotel aan een van de belangrijkste straten van de stad. Het zwembad was ook teleurstellend, het keek uit op de ramen van een flatgebouw waar verschillende mensen je zwemkleding graag beoordelen, en het water was koud. Al met al was het een goede keuze voor een hotel aan een van de belangrijkste straten van de stad, waarbij het handig was om je reisroute te plannen. Ondanks de minpunten hadden we geen spijt van onze keuze voor dit hotel op die straat.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het verblijf was uiterst ontspannend dankzij de uitstekende service en de vriendelijke medewerkers van het hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

De kamer was fantastisch, de airconditioning werkte perfect en het meubilair was van hoge kwaliteit. De douche en toilet waren ook geweldig, en het was heerlijk stil zonder enige vorm van geluidsoverlast.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl