ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramblas Vendrell

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel leek in eerste instantie gewoontjes, geen extravagant viersterrenverblijf te zien. De kamer was lekker ruim en het bed was comfortabel. Helaas liet de kleine tv te wensen over door een kapotte antennekabel, waardoor zenderopties beperkt waren. Gelukkig functioneerde de wifi wel naar behoren. De faciliteiten waren minimaal, beperkt tot basisbehoeften zoals handzeep en -gel. Het ontbijtbuffet was teleurstellend met slechts enkele soorten voorgebakken brood, hardgekookte eieren en goedkope vleeswaren, zonder plantaardige melk of gebak. Al met al, een doorsnee driesterrenervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van dit hotel is echt top, want het ligt dicht bij de oude stad en we konden gemakkelijk parkeren voor de deur. Het ontbijt was heerlijk met een continentaal assortiment, inclusief vers sinaasappelsap - een leuke toevoeging! De 24-uurs receptie was een groot pluspunt en werd zeer gewaardeerd. Het bed was lekker ruim, hoewel ik het persoonlijk een beetje aan de harde kant vond. Ook had onze kamer een groot terras waar onze hond enorm van heeft genoten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De accommodatie kampte met schimmelproblemen en de WiFi-verbinding was zeer beperkt. Bovendien was het personeel niet erg bekwaam in de Engelse taal.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst was de gastheer totaal niet gastvrij. Er werd geen enkel begroet uitgewisseld en ik kreeg totaal geen warm welkom. Daarnaast bekruipte me het gevoel dat hij racistische trekjes had. Hij leek weinig respect te hebben voor zijn gasten en leek alles met tegenzin te doen. Kortom, ik zou deze plek niet aanraden!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging5
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid7

Het totaalplaatje liet veel te wensen over, het was ontzettend vies. In de badkamer was het toilet duidelijk niet schoongemaakt en de resten van de vorige gast waren nog zichtbaar. Overal lagen haren en de glazen in de minibar waren echt smerig. Wat betreft het ontbijt, woorden schieten tekort. Voor een hotel met vier sterren was dit absoluut ondermaats, het haalde nog geen twee sterren.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl