ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Las Sirenas

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na lange tijd besloot ik weer eens een bezoekje te brengen aan deze plek, waar het vroeger nog geen "grill" was. Mijn vorige ervaring was nogal chic en een tikkeltje deprimerend. Maar wat een transformatie! Het menu is nu fantastisch en voor slechts €14 krijg je heerlijk eten geserveerd door zeer gastvrij personeel. Ik kan echt geen enkel punt van kritiek bedenken. Dit wordt zeker een van mijn vaste stekjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit restaurant, gevestigd in het hotel, verraste ons met een redelijk geprijsd menu en een diverse selectie gerechten. Vooral de ham- en avocadosalade als voorgerecht was een echte aanrader. Helaas viel het hoofdgerecht wat tegen. De gerechten met inktvis in saus waren matig en werden geserveerd op een temperatuur die niet helemaal goed was, soms zelfs bijna koud. Ook het speenvarken was te droog en te geroosterd. Er was geen terras aanwezig, maar de ruime eetzaal bood een mooi uitzicht. Al met al een gemengde ervaring qua eten, maar wel een aangename ambiance om te dineren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wanneer je iets wilt bestellen dat niet op het reguliere menu staat, zoals frisdrank of koffie, kan de prijs flink tegenvallen. Daarnaast word je vanaf 17.30 uur subtiel aangemoedigd om plaats te maken voor het diner en zelfs gevraagd om je tafel op te ruimen. De kwaliteit van het menu valt in het niet door het gebrek aan medewerkers en de ongemakkelijke druk om snel weer plaats te maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische eetgelegenheid in het hart van het toeristische centrum, waar je kunt genieten van heerlijke gerechten die typerend zijn voor de regio, en dat alles tegen een betaalbare prijs. De ambiance is rustig en ontspannen, ver weg van de drukte, waardoor je in alle rust kunt genieten van je maaltijd. Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gelegen in het hart van het toeristische centrum, op steenworp afstand van de majestueuze kathedraal en de levendige Plaza Mayor, vind je hier het beste menu in Segovia wat betreft prijs-kwaliteitverhouding. Voor slechts €14 kun je genieten van een heerlijk dagmenu tijdens de doordeweekse dagen. Wij begonnen met de heerlijke Castiliaanse soep, gevolgd door een spectaculaire knokkel. De desserts waren zo verrukkelijk dat we er niet eens de tijd voor hadden om er een foto van te maken, omdat we ze al hadden verorberd. De service was voortreffelijk en we werden zeer goed verzorgd. We zijn teruggekomen en hebben wederom genoten. Dit keer kozen we voor groentecrème, een verrukkelijke paella en gestoofde aardappelen met ribben, stuk voor stuk tongstrelend. De forel was ronduit verrukkelijk. Het Segoviaanse menu is een absolute aanrader, met typische gerechten voor slechts €30. Vooral het speenvarken is een memorabele en heerlijke ervaring.



© 2007-2025 ReisChecker.nl