ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Daniya

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik heb hier een verblijf van 2 weken achter de rug in dit hotel met 3 sterren. Alles was keurig schoon, van de kamers tot aan de rest van de faciliteiten. Het enige minpuntje was dat er weinig informatie beschikbaar was bij de receptie over mogelijke dagtochtjes; je moest echt zelf op onderzoek uit. Gelukkig stopte de bus recht voor de deur, wat het reizen wel makkelijk maakte. Het zwembad was ook zeker een pluspunt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De nachten bij dit hotel aan een levendige straat werden helaas verstoord door luide muziek, wat onze ervaring aanzienlijk beïnvloedde. Helaas zullen we niet terugkeren naar deze accommodatie, gezien de teleurstellende ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De receptiemedewerkers hadden weinig interesse in het spreken van Engels, wat duidelijk te zien was aan hun houding. Het aparte langwerpige hoofdkussen op de hotelkamer was niet zo comfortabel naar mijn mening. Desalniettemin bood de kamer goede waarde voor de prijs en was het wel schoon.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel was brandschoon en het ontbijt was prima in orde. Helaas ontbrak het een beetje aan sfeer in de accommodatie, en het lag wat verder van het stadscentrum. Gelukkig stopt er wel een bus recht voor de deur, wat handig is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Uitstekend hotel! Gemakkelijk te bereiken met genoeg parkeerplekken. Het eten en het ontbijtbuffet waren van topkwaliteit.



© 2007-2025 ReisChecker.nl