ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Palau De Girona

Beoordelingen

Reisperiode: juli 2016

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10
  • Verzorging10
  • Voorzieningen10

Ik ben helemaal weg van deze plek! Niet alleen vind ik de uitstraling geweldig, maar ik vind ook dat de prijs-kwaliteitverhouding top is. Voor slechts 100 euro per nacht is het zeker de moeite waard!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met ons gezin van 4 (2 kinderen en 2 volwassenen) hebben we een fantastische overnachting gehad in dezelfde kamer, en het was echt top! Bij aankomst werden we hartelijk begroet door een attente jongeman die ons in het Frans te woord stond, wat ontzettend vriendelijk en charmant was. Het diner in het hotelrestaurant was heerlijk en verrassend betaalbaar (viva Espana

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We besloten om hier te overnachten tijdens onze reis en waren vooraf bezorgd over de parkeermogelijkheden voor ons busje, aangezien we specifiek naar een veilige plek vroegen en de grootte vermeldden. Bij aankomst bleek helaas dat er geen geschikte parkeergelegenheid was. Dit dwong mijn man om in het busje te slapen, aangezien het risicovol is om kostbare spullen in het voertuig achter te laten in dit gebied, waar we het busje dus volledig beladen moesten laten. Gelukkig waren de kamers zelf schoon en comfortabel, met goede bedden. De locatie nabij de snelweg was handig, maar wel wat lawaaierig. Desondanks was het personeel vriendelijk en bereid om te helpen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met een warme begroeting en oog voor hygiëne werden we hartelijk ontvangen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Het personeel is ontzettend gastvrij en zorgt voor een warm welkom, zowel bij de receptie als in het restaurant waar we hebben genoten van een voortreffelijke maaltijd. Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ruime bedden in de superior kamers zijn echt een pluspunt. Er is alleen wel weinig ruimte op de parkeerplaats. Het eten is van goede kwaliteit, maar het kan aan de prijzige kant zijn.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl