ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Luna

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Graag wil ik de geweldige service van het personeel benadrukken, ze waren ontzettend vriendelijk en behulpzaam. In het bijzonder wil ik de dame noemen die ik tijdens mijn beide verblijven heb ontmoet, haar hulp was echt onmisbaar voor mij. Over het algemeen was mijn ervaring prima, met fantastische voorzieningen, een ideale locatie en een heerlijk ontspannen sfeer, afhankelijk van de drukte. Het was allemaal zonder meer in orde. Daarnaast waren er bier en een zwembad aanwezig, wat wil een mens nog meer!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een charmant boetiekhotel voor een korte vakantie. Het ligt op een steenworp afstand van zowel het strand als het stadscentrum. Verwacht echter geen geluidsisolatie - de muren zijn flinterdun en laten geluiden gemakkelijk door. Het zwembad was verfrissend, maar in april was het niet warm genoeg, hoewel dat wellicht geen verrassing was gezien het ontbreken van verwarming. De chef-kok deed zijn best om rekening te houden met mijn allergieën en intoleranties, maar er was nog ruimte voor verbetering in het menu-aanbod.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De medewerkers waren ontzettend vriendelijk en gastvrij, en de kamer was erg verzorgd en comfortabel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit gezellige boetiekhotel is charmant en goed onderhouden, met een vriendelijk en behulpzaam team. Gunstig gelegen op slechts een korte wandeling van het strand en een aantal winkels, pubs en restaurants. Het enige nadeel is dat als je van plan bent om naar Barcelona te gaan, het hotel een beetje buiten de gebaande paden ligt en ongeveer 20 minuten wandelen naar het dichtstbijzijnde treinstation kost. Gelukkig ben je binnen 5 minuten al op het strand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst op de kamer werd ik begroet door een onverwachte warmte. Het leek alsof de warme lucht zijn weg vond vanuit het ventilatierooster recht boven mijn hoofd. Ik meldde dit aan de receptiemedewerker, die me vertelde dat de airconditioning in de 'winter' niet werkt. Ze leek niet echt onder de indruk en beloofde dat er de volgende dag iemand naar zou kijken. Gelukkig was de volgende dag een vriendelijke dame aanwezig die adequaat reageerde op mijn klacht. Uiteindelijk werd het probleem opgelost. Helaas oogde de hotelkamer verouderd en voor mij voelde het niet als een verblijf in een driesterrenaccommodatie. De douche vertoonde tekenen van kalkaanslag, wat er onhygiënisch uitzag en zeker niet bijdroeg aan een prettige ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service8

De locatie van dit hotel is perfect, dichtbij zowel het strand als het centrum. We hadden specifiek gevraagd om een rustige kamer en kregen er een aan de achterkant van het hotel. Helaas was het uitzicht vanaf het balkon niet spectaculair, maar dat was eigenlijk het enige minpuntje. De service was uitstekend en het personeel erg vriendelijk. Het ontbijt was super en zeer uitgebreid. Hoewel de kamer wat aan de kleine kant was, werkte de airco prima en was de badkamer mooi. Alles was schoon en goed onderhouden. Het verwarmde zwembad had genoeg ligstoelen en zitjes, en er was ook een afgesloten parkeerplaats beschikbaar. Al met al een goede prijs-kwaliteitsverhouding.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl