ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Valencia Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een vlucht die niet doorging, bevonden we ons onverwacht in dit hotel en belandden we in een lastige situatie. De ontvangst was vanaf het begin onberispelijk. Ik wil vooral het receptieteam bedanken voor hun snelle reactie en ondersteuning. Ze hebben alles gedaan om te communiceren met onze luchtvaartmaatschappij en ons passende oplossingen te bieden. Een jonge medewerker met een heldere geest, uiterst professioneel en praktisch, viel op door zijn rust en geduld, ondanks enkele ontevreden passagiers met een agressieve houding. Zijn kalmte en inzet maakten echt het verschil. Onze kamer was ruim, brandschoon en heerlijk stil, wat de ideale omstandigheden schiep om uit te rusten na deze vermoeiende dag. Ook hebben we genoten van de gemeenschappelijke ruimtes en de fitnessruimte: hoewel er niet veel apparatuur was, was het goed genoeg voor een goede workout. Het ontbijt was absoluut een hoogtepunt, gevarieerd en smakelijk, geserveerd met zorg en efficiëntie. Al met al was dit een fantastische ontdekking die aanzienlijk heeft bijgedragen aan het aangenamer maken van deze onverwachte wending.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fijn hotel, maar helaas was de bar gesloten en was er geen plek in de buurt om iets te drinken te halen. De kamer was ruim met een bad en inloopdouche, en het bed was comfortabel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ruime kamer met een overvloed aan voorzieningen

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers zijn over het algemeen redelijk netjes, maar voor een hotel met vier sterren zou er wel wat meer onderhoud mogen zijn. Een beetje schimmel in de badkamer en loslatende kitnaden kunnen echt niet door de beugel. Een koude verfrissing wordt aangeboden, maar de minibar is gekoppeld aan het stroomcircuit dat uitgeschakeld wordt zodra je je sleutelkaart eruit haalt. Dus geen mogelijkheid om na een lange dag werken op je kamer een drankje te pakken, zeker omdat de bar pas om 19.00 uur opengaat. Om dit te omzeilen heb ik mijn persoonlijke OV-chipkaart met foto en saldo erin gestopt, maar deze bleek gestolen te zijn door de schoonmakers. Het kan zijn dat ik mijn kaart wellicht niet op de juiste plek had achtergelaten, maar dat geeft niemand het recht om zoiets te doen. Persoonlijke spullen behoren op de kamer te blijven, zelfs als ze niet op de juiste plek liggen. Op het gebied van locatie is het wel een flinke trip om in het centrum van Valencia te komen, maar dat is nog wel te overzien. Echter, het meenemen van persoonlijke spullen van de kamer is absoluut onacceptabel!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was een enorme teleurstelling en haalt absoluut niet het niveau van een viersterrenaccommodatie. De staat van de badkamer was verontrustend, met schimmel en kalk die de kitranden ontsierden. De kamers waren vochtig en hadden een muffe geur, waardoor het verblijf allesbehalve aangenaam was. Geluidsisolatie leek een onbekend begrip te zijn, aangezien we allerlei geluiden van andere gasten konden horen, inclusief intieme momenten van de bovenburen. Op een ochtend, toen we graag wat langer wilden uitslapen op nieuwjaarsdag, misten we het ontbijt, om vervolgens te ontdekken dat er geen andere eetgelegenheden waren in het hotel. Toen het weer wat minder was, wilden we ontspannen in de fitnessruimte en spa, maar de fitnessapparatuur was grotendeels defect en de spa was gesloten tijdens ons verblijf. Al met al was dit een ervaring die we liever hadden vermeden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging1
  • Service4

Het ontbijt is teleurstellend en de service laat ook te wensen over. Het personeel spreekt enkel Spaans en er worden hoge kosten gerekend voor extra's zoals het gebruik van het zwembad (een stevige €18) en een kluisje op de kamer (nog eens €5 per dag). Dit hotel is niet ideaal voor toeristen, aangezien alles met de taxi moet worden bereikt, wat snel kan oplopen in prijs. Zelfs ontbijten bij een vroeg vertrek blijkt lastig, ondanks de 24-uurs roomservice die wordt geadverteerd. Gasten hebben zelfs moeite om een lunchpakketje te bemachtigen. De constante achtergrondmuziek van opera door het hele hotel wordt als onaangenaam ervaren. Over het algemeen lijkt dit hotel meer geschikt voor zakenreizigers die slechts één nacht blijven.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl